V pouhých 12 letech porodila své první dítě. O mnoho let později se ukázala šokující pravda

Případ dvanáctileté matky zaznamenala média po celém světě. Nikdo z přihlížejících však netušil, co se za záhadným početím opravdu skrývá.

                   

Tressa Middletonová se stala maminkou v pouhých dvanácti letech. Je těžké si představit, že se stala matkou své dcery v tak nízkém věku. Když se jí rodina zeptala, kdo je otcem dítěte, žena to ze svých důvodů odmítla říct. Po letech vyšla najevo šokující pravda, která znamenala, že se Tressa musela se svým dítětem rozloučit.

Výsledek incestního znásilnění

Kdo byl otcem dítěte? Příběh této ženy je bohužel velmi depresivní. Neměla šťastné dětství. Už od mládí se pohybovala ve světě alkoholu a drog. Její starší bratr ji navíc sexuálně zneužíval. Byl otcem dítěte. Tressa jím byla znásilněna, když jí bylo jen jedenáct let. Skutečnost, že těhotenství bylo výsledkem incestního znásilnění, zůstala okolí dlouho utajena. Rodičům řekla, že otec je její spolužák.

Média ve Spojeném království z Tressy okamžitě udělala symbol zkaženosti a demoralizace mládeže. Pravda vyšla najevo až dva roky po narození dívky, která dostala jméno Anna. To vše díky testům DNA. Její bratr byl odsouzen ke čtyřem letům vězení a Tressa přišla o svou dceru. Dnes je této ženě osmadvacet let. Stále na své dítě myslí, i když s ním není v kontaktu. Holčička je nyní v pěstounské péči.

Doufá v setkání a zářivou budoucnost

Tressa se se ztrátou nedokázala smířit a propadla velmi závislosti na omamných látkách. Tři roky brala heroin. Nakonec se jí závislost podařilo překonat díky úžasnému muži, kterého potkala na své cestě, Darrenovi. Dodnes tvoří šťastný pár. Tressa má svou dceru ráda, ale ví, že nemá smysl Anně v jejím životě ubližovat svým návratem. Přesto doufá, že se jednoho dne náhodou setkají.

Tehdy by jí ráda řekla, že má nevlastní sestru Arihannu, jejímž otcem je Darren. „Chci, aby vystudovala, aby měla titul. Chci, aby její život byl úplně jiný než ten můj,“ svěřila se Middletonová v rozhovoru pro tamní média. Jsou to velmi rozumná slova. Jde vidět, že žena pobrala rozum do hrsti a poučila se ze svých chyb. Zážitky z dětství jí to však z paměti nevymaže.

Kontaktovali byste dceru na Tressině místě?

Diskuze Vstoupit do diskuze
84 lidí právě čte
Zobrazit další články