Řemeslníci nedostali za svou práci zaplaceno, pro klienta si tak připravili skvělou pomstu

Několikrát týdně chodíme do práce, abychom vydělali potřebné peníze, které k životu potřebujeme. Když nedostaneme zaplaceno, je logické, že budeme pořádně naštvaní.

Muž stojí na lešení vedle rozestavěného domu i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Všichni chodíme do práce kvůli tomu, že potřebujeme peníze. Jak se říká, bez práce nejsou koláče, protože je potřeba pracovat, abychom dostali peníze a mohli si za ně koupit jídlo a zaplatit důležité věci, jako například nájem a další potřebné účty. Všichni očekáváme, že za svou práci dostaneme zaplaceno. Když se tak nestane, je jasné, že nás to pořádně naštve. Pak už je jenom na nás, jak celou situaci vyřešíme. Způsob, jakým reagovali řemeslníci poté, co nedostali zaplaceno, je prostě geniální.

Nedostali zaplaceno

Všichni lidé očekávají, že za svou práci dostanou zaplaceno, stejně jako Tony, který je hlavním hrdinou tohoto příběhu. Je to řemeslník, který je schopen podat pomocnou ruku při nejrůznějších pracích. Umí opravit fasádu, nainstalovat okna, opravit střechu, v podstatě postavit celý dům. Jakmile někdo potřebuje na svém domě provést jakoukoliv úpravu, Tony je připraven předvést své schopnosti. Tak se stalo i v tomto případě, ale tentokrát bohužel nedostal zaplaceno. Věděl, že to musí vyřešit.

Pomsta klientovi

Když Tony dostal novou zakázku, těšil se. Jeho práce ho baví, navíc je celkem slušně placený. Také je to ale živnostník, který musí platit daně a každá ztráta peněz je pro něj bolestivá. Když mu klient nezaplatil za jeho práci, rozhodl se mu pomstít geniálním způsobem. Přijel k jeho domu a práci, kterou pro něj celou dobu dělal, jednoduše zničil. Na video, které se objevilo na sociální síti Tik Tok můžeme vidět Tonyho, jak stojí na lešení a kladivem bourá stěnu domu. Kolegové se ho snaží uklidnit, on ale pokračuje v destrukci. 

@fattdann #fattdann #youaintevencouncil #doasyatold #ukcomedy #builders ♬ original sound – Fatt Dann

Video se stalo virální

Na videu můžeme slyšet komentáře jeho kolegů: “Tony, uklidni se, pojď sem dolů, kámo, co se děje?“ Na lešení se k němu přiblíží další muž a snaží se zabránit Tonymu, aby pokračoval v destrukci domu. Pod lešením pak stojí majitel, který na Tonyho křičí, že ho zažaluje. To ho ale nijak nerozhodilo a na majitele začal křičet, že za svou práci nedostal zaplaceno. „Řemeslník pracuje jako každý jiný, aby uživil rodinu. Pokud mu nezaplatíte, má právo zničit to, co udělal,“ píše jeden z komentujících pod video. Souhlasíte s Tonyho chováním? 

Diskuze Vstoupit do diskuze
112 lidí právě čte
Autor článku

Jáchym

Zobrazit další články