Nehty jako zrcadlo do duše. Co o vaší osobnosti prozrazuje tvar vašich nehtů?

                   

Nehty jako zrcadlo vaší duše. Jste odvážní, ambiciózní, odhodlaní nebo beznadějní romantici? Tvar nehtů o vás často odhalí více, než byste si možná mohli myslet. Přečtěte si, jaké charakterové vlastnosti jsou spojeny s tvarem vašich nehtů. Možná o sobě zjistíte něco, co jste ještě nevěděli.

Oválné nehty

Objevíte se v místnosti a okamžitě vytvoříte dobrou náladu. S vámi se atmosféra rychle mění k lepšímu. Jste laskaví a velmi loajální. Je pro vás také snadné poznat nové lidi.

Prodloužené, špičaté nehty

I když je to občas těžké, jste vytrvalí a nenecháte se stáhnout dolů. Vaše ambice vás pohánějí a nebojíte se dát do každého projektu všechny své síly. Možná to ani nevíte, ale pro vaše povahové vlastnosti vás spousta lidí obdivuje.

Hranaté nehty

Kompromis je pro vás cizí slovo. Mnoho lidí z vašeho okolí vás obdivuje za to, že se za žádných okolností neodchýlíte od svého názoru. Jste přímí a nevyhýbáte se konfliktům. Pokud si stanovíte cíl, uděláte všechno pro to, abyste ho dosáhli.

Špičaté, trojúhelníkové nehty

Pokud plán A nefunguje, najdete jinou cestu. I když budete muset vystoupit ze své komfortní zóny. Svými špičatými nehty ukazujete svému okolí, že se nebojíte a jste rozhodnutí zvládnout všechno, co bude potřeba.

Zahnuté nehty

Často jste inspirací pro ostatní lidi, protože se nebojíte jít nevyšlapanou cestou. Jste typem člověka, který skupinu vede, být pouhou součástí vám nestačí. Přestože působíte trochu drze, svým srdcem ze zlata vše vynahradíte.

Zaoblené nehty

Pro vás je nejdůležitější opravdová láska. Ve vztahu nesmí chybět romantika. Celkově jste velice něžní, v životě máte rádi harmonii.

Úvodní obrázek: Freepik, Zdroj: Wunderweib.de

Diskuze Vstoupit do diskuze
74 lidí právě čte
Zobrazit další články