Nejcitlivější znamení, která okamžitě pochopí vaši bolest a trápení. Jste mezi nimi?

                   

Být citlivým člověkem je obecně považováno za pozitivní vlastnost, jsme totiž schopni vyjádřit své pocity, projevit soucit a empatii vůči druhým. Někdy ovšem může být citlivost také prokletím, protože jste zranitelnější a rozruší vás i nejméně obvyklé věci. Nedokážete si poradit s jednoduchým problémem a jakákoli odchylka od normálu ve vás způsobuje pocit beznaděje. Neustále se obáváte všeho, co se kolem vás děje, ale přesto se snažíte být svědomitými, ambiciózními lidmi a přinášet radost a potěšení ostatním. Pokud se v uvedeném popisu poznáváte, je možné, že jste se narodili v některém z následujících znamení.

Blíženci

Blíženci nad věcmi někdy moc často přemýšlejí a mají tendenci být snadno ovlivňováni svým prostředím. Pokud mají ve svém okolí někoho, kdo se necítí příliš dobře, okamžitě jsou přemoženi úzkostí a cítí povinnost dotyčné osobě zvednout náladu.

Rak

Rak vnímá vše kolem sebe velice hluboce a intenzivně. Velmi snadno se rozčílí a znepokojí, a to i pro ty nejmenší a nepodstatné věci. Výsledkem je, že extrémně znervózní a je přemožen svými emocemi.

Panna

Panna je znamení posedlé detaily a má tendenci neustále pozorovat věci, situace a samozřejmě také lidi kolem sebe. Vždy se zaměřuje na to, co dělá, a příliš přemýšlí. Často komplikuje život sobě i svému okolí, protože stále přehodnocuje podněty ze svých průzkumů a pozorování.

Ryby

Je to nejštědřejší znamení, ale ve spoustě svých emocí se ztrácí. Ryby jsou neuvěřitelně citlivé, hodně se starají o ostatní lidi, ale i o další živé tvory na naší planetě. Mají nadměrně vyvinutou intuici a soucit, neomylný instinkt, emoční inteligenci a jemný přístup k životu. Vždy opustí sebe a své povinnosti, aby udělaly, co je v jejich silách, a pomohly druhým.

Úvodní obrázek: Freepik, Zdroj: Astrology.gr

Diskuze Vstoupit do diskuze
91 lidí právě čte
Autor článku

Martina Motlová

Zobrazit další články