Čtyři nejmocnější znamení horoskopu a jejich unikátní schopnosti. O koho jde a čím se vyznačují?

                   

Každý jednotlivec, aniž by byl považován za určité znamení, má specifický charakter. Podle astrologie však existují určitá znamení, která mají silnější a intenzivnější charakter než ostatní. Nejmocnější jsou čtyři znamení zvěrokruhu a my se dnes podíváme na to, o koho se jedná a co nabízejí svému okolí.

Beran (21. března – 20. dubna)

Beran je jedním z nejmocnějších znamení zvěrokruhu vůbec. Jedná se o lidi plné energie a vitality s dobrodružnou a intenzivní povahou. Nebojí se ničeho, jsou vždy ochotni zkusit nové věci. Mají vůdčí postoj, který jim také poskytuje významnou osobní bezpečnost. Tyto vlastnosti jsou ve většině případů pozitivní, ale mohou je dostat i do nepříjemných životních situací, protože se do všeho pouštějí po hlavě.

Obvykle jsou neposlušní a impulzivní, což jim často nadělá nejednoho nepřítele. Bojí se podělit o své názory na jakoukoli otázku, jsou velmi tvrdohlaví a těžko je můžete přesvědčit, pokud si již o daném tématu nebo problematice udělali vlastní názor. Té se drží. To, co dělá Berana silným, je jeho schopnost vést, jeho energie a nedostatek strachu.

Štír (23. října – 22. listopadu)

Štíři jsou velmi silné osobnosti, ale také se liší od ostatních, pokud jde o jejich intenzitu. To je patrné zejména na emocionální úrovni. Nejsou schopni se usadit a jejich neúnavná vášeň je činí neúnavnými, dokud nedosáhnou svých cílů. Jsou obvykle velmi kritičtí, mírně arogantní a je obtížné s nimi každý den jednat. Sílu jim dodává jejich odhodlání, víra a schopnost dosáhnout svých cílů, ať se děje cokoli.

Rak (22. června – 23. července)

Raci jsou známí náhlými a rychlými změnami, ale také svou silou a vytrvalostí. Chrání hlavně lidi, kterým důvěřují. Velmi zodpovědně   rozvíjejí svoji ambiciózní osobnost v práci i osobním životě. Jsou velmi nároční na přátele i partnery a chlubí se bezcitnou upřímností. Silnými je dělá jejich sebevědomí a dokonalost, která jim umožňuje vytvářet fantastické věci.

Lev (24. července – 23. srpna)

Lev je jedno z nejmocnějších znamení zvěrokruhu. Nejvýraznějším rysem je jejich dominantní charakter. Jsou vždy připraveni vést a v týmu vždy působí jako vůdci. Nebojí se neštěstí a mají velkou schopnost navrhovat plány a strategie, které jim pomohou dosáhnout cíle. Mezi jejich nejsilnější stránky patří jejich charisma, díky němuž jsou schopni pohnout i velkým davem lidí.

Úvodní obrázek: Freepik, Zdroj: Awakengr.com

Diskuze Vstoupit do diskuze
136 lidí právě čte
Autor článku

Marián Žitný

Zobrazit další články