Někdo na jejím pozemku nechal opuštěného psa. Měl u sebe smutný vzkaz

Mnoho psů bývá majiteli opuštěno bez mrknutí oka. V tomto případě se však pejska jeho majitel musel vzdát, přestože byl velmi milovaný.

                   

V roce 2018 jedna žena na svém pozemku, ve Fayetteville v americké Georgii, našla opuštěného psa. Byl to malý kříženec jezevčíka a za obojkem měl složený vzkaz. Byl ručně psaný a majitel v něm prosil, ať se o psa postarají. Sama nálezkyně psi milovala, měla už však tři vlastní a tak si ho nemohla nechat.

Vysvětlení původní majitelky

Na vzkazu stálo: „Jmenuji se Reese, je mi 13 let. Nemám ráda malé děti. Mám ráda pohodu. Doufám, že ten, kdo si to přečte se o mého psa postará. Tolik ji miluji, ale nemám na ni čas. Má ráda měkké jídlo, po tom tvrdém zvrací. Bude vás milovat. Přála bych si, abych to nemusela dělat, ale mám 4 děti a nemám na ni čas. Děkuji. Její máma.”

Vzkaz byl pravda trochu zmatený, ale bylo jasné, že původní majitelka chtěla psovi dopřát pozornost, kterou si zaslouží. Ona mu ji však nemůže poskytnout a tak se rozhodla učinit takový srdcervoucí krok. Nálezkyně psa začala jednat a kontaktovala místní útulek, který zajišťuje adopce opuštěným psům.

Nečekaný nový domov

Ředitelka útulku byla zprvu trošku naštvaná, protože nechápala, proč je nekontaktovala hned sama původní majitelka. Nejspíše však nevěděla jak jinak to udělat a na koho se obrátit. V tu dobu pracovala pro útulek i Suzy Reevesová. Sama v nedávné době přišla o milovaného psa a rozhodla se, že bude pomáhat opuštěným psům, než se pro ně najde nová rodina.

Přijala tedy domů fenku Reese a začala se o ni starat. Útulek se zatím snažil pejskovi najít náhradní rodinu. To však neměl být její osud. Suzy se totiž do pejska zamilovala. Netrvalo to dlouho a Suzy sama se rozhodla Reese adoptovat. Z pěstounky se tedy stala šťastná majitelka psa.

Díky práci mnoha lidí se tak pro pejska našla milující rodina. Suzyin syn pak popsal, že jeho maminka je nesmírně šťastná, že může dát pejskovi nový domov. A samotné jí to pomáhá vyrovnat se se ztrátou předchozího pejska, se kterým měla silné pouto. Podle fotografií to vypadá, že si silné pouto vytvořily i s Reese.

Diskuze Vstoupit do diskuze
97 lidí právě čte
Zobrazit další články