Neuvěřitelná náhoda. Muž z jedné fotografie zjistil, že se se svou přítelkyní zná déle, než si myslel

Náhody se dějí. Nebo to nebyla náhoda, ale osud? Muž zjistil, že svou přítelkyni zná už od útlého věku, aniž by o tom věděl.

                   

Možná to byl osud a možná jen pouhá náhoda. Když si jednoho chladného odpoledne mladý pár prohlížel fotografie ze svého dětství, narazili na fotky ze školky. Oba se upřímně zasmáli, když muž dokázal identifikovat svou přítelkyni na první pohled. I když od té doby uteklo mnoho let, její roztomilý výraz se od té doby nezměnil. Šok ale nastal ve chvíli, kdy na fotce objevil i sebe.


Poznali se už dříve, aniž by o tom věděli

Nebylo příliš těžké poznat, která z dívek je jeho malá přítelkyně. „Začal jsem se hned smát, protože jsem ji okamžitě poznal“. Za chvíli se ale zarazil pohledem na chlapce sedícího vedle ní. Jakoby ho už předtím někde viděl. „Dobrý Bože, vždyť to jsem já“ nevycházel z úžasu. Ani jeden z páru si pochopitelně nepamatoval, že by spolu někdy chodili do školky, ale oba se na fotografii poznali. „To snad ani není možné“ vzpamatovávala se z šoku mladá dívka.

i


Zavolal raději matce, aby se ujistil, že je to on

Muž to stále nedokázal pochopit. Oba bydleli jako děti v úplně odlišných městech daleko od sebe, není přece možné, aby se potkali ve stejné školce. Muž tedy zavolal své matce, aby se ujistil, že na fotografii nesedí nějaké jeho utajené dvojče. Matka mu potvrdila, že je to skutečně on a že žádného dalšího bratra nemá.

i


Když byli chlapci tři roky, skutečně se svou přítelkyní bydleli ve stejném městě a navštěvovali i stejnou školku. I když je to neuvěřitelné, je to skutečně tak. A možná právě osud zařídil, aby se tihle dva potkali znovu a dali se dohromady. Je to neuvěřitelná náhoda, ani jeden z nich se z toho nemohl vzpamatovat.

i


Brali to jako důkaz, že patří k sobě

Pár se později pochlubil touto fotografií na svých instagramových profilech. Nebyli jediní, kdo této náhodě nemohl uvěřit. I jejich přátelé byli lehce v šoku. Pár to ale po několika dnech začal brát jako jasné znamení, že prostě patří k sobě. Možná to byla pouhá náhoda, ale oni to berou jako osud, který je po několika letech znovu svedl dohromady. A jako důkaz, že se jedná skutečně o ně, zveřejnili i svou společnou fotografii z dnešní doby na porovnání. A budete se možná divit, ale určitá podoba tam skutečně je.

Diskuze Vstoupit do diskuze
96 lidí právě čte
Zobrazit další články