Vyzkoušejte tuto metodu pro neuvěřitelné povzbuzení organismu. Stačí vám 2 minuty denně

Tato speciální metoda se v orientální medicíně používá tisíce let. Na povzbuzení organizmu a zbavení se stresu přitom stačí pouhé dvě minuty denně.

                   

Léčba pomocí orientální medicíny má neuvěřitelně dlouhou tradici. Poslední dobou jakoby na ní lidé však zapomínali. Není přitom nutné hned běžet do lékárny. Využijte plný potenciál ověřené metody a čeká vás příval nové energie. Pomůže vám od mnoha trápení, zvládnete ji kdekoliv a navíc vám zabere jen dvě minuty denně.

Metoda prověřená staletími

Tlakové body jsou považovány za jakási tajná tlačítka na vašem těle. Nejde však o žádnou novinku. Tento pojem je v medicíně znám již dlouhá staletí a léčbu pomocí tlakových bodů poprvé popsali už ve starověké Číně. Podle orientální medicíny lze pomocí stimulace těchto bodů vyléčit mnohé zdravotní potíže.

i

Účinný boj s únavou

Tím, že se určitým způsobem dotýkáte tlakových bodů, působíte na různé části vašeho těla. Trik spočívá v použití správné techniky na správném místě. Pokud budete body stimulovat správným způsobem, můžete tím celému vašemu tělu dodat velký příval nové energie a tím zatočit s každodenní únavou. Metoda funguje i pro vnitřní orgány, což se může hodit například při nemoci.

i

Tlakový bod údolí

Ten nejdůležitější bod se skrývá ve středu vaší dlaně. Je nejlepší pro povzbuzení organismu, a proto je v orientální medicíně nejčastěji zmiňován. Podnět v tomto bodě přináší skutečně působivé výsledky a jednoduchým postupem se tak zbavíte mnoha problémů.

Speciální metoda masáže

  • Nejprve umístěte palec na tlakový bod „údolí“. Nachází se přesně ve středu vaší dlaně.
  • Tento bod stiskněte a masírujte ho palcem druhé ruky. Použijte tlak, ale ne příliš silný, abyste si nezpůsobili bolest.
  • Tlakový bod si masírujte po dobu dvou minut. Pokud je to možné, použijte stopky, abyste proces opakovali každý den přesně.
iZdroj fotografie: Depositphotos

Zachrání vás od migrény

Každý tlakový bod má účinky na jinou část těla. Denní stimulace tlakového bodu údolí přináší úlevu zejména ve stresových situacích. Dokáže vám ale také pomoci od migrény, nebo vás zbavit bolesti zubů. Pomůže i při ztuhlé krční páteři, což je častým problémem lidí, kteří pracují u počítače. A narozdíl od užívání léků, tato metoda nemá žádné vedlejší účinky!

Diskuze Vstoupit do diskuze
145 lidí právě čte
Zobrazit další články