Nevěsta plakala u hrobu svého zesnulé přítele: Počkejte, až uvidíte, kdo na fotkách stojí vedle ní

Byla zamilovaná až po uši a těšila se na to, až si vezme lásku svého života. Obrovský sen se brzy proměnil v noční můru, která navždy změnila její život.

Plačící nevěsta s květinou na schodech i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Všichni lidé sní o skutečné lásce. Sní o tom, že ve svém životě potkají člověka, který je pro ně tím pravým, tou skutečnou láskou. Když už se něco takového povede, člověk se nemůže dočkat, až si svou milovanou polovičku vezme a bude s ní mít obrovskou rodinu, krásný dům, zahradu. Přesně takový sen měla i Jessica, která se nemohla dočkat na to, až si vezme lásku svého života. Tak se mělo stát v roce 2018, kdy měli naplánovanou svatbu a určený den, během kterého si řeknou ANO a vymění si manželské sliby. To se ale nakonec nestalo.

Sen se proměnil v noční můru

Jessica se měla v roce 2018 provdat za lásku svého života. Ke svatbě nakonec nedošlo, namísto toho musela Jessica dorazit na pohřeb své životní lásky. Její přítel se měl brzy stát jejím manželem, o život ho ale připravil opilý řidič. Dne 29. září měl být velký den Jessicy a Kendalla. Zamilovaný pár už měl vybrané svatební šaty, objednali DJe a nakonec dostali všechny detaily pod kontrolu. Život ale najednou nabral drastický obrat. Těsně před svatbou přišla Jessica o svého 27letého Kendalla při tragické nehodě. 

autonehoda na silnici iZdroj fotografie: Depositphotos

Kendalla každý miloval

Kendall byl úžasný muž, jenž pracoval v hasičském sboru. Pomáhal lidem, kteří potřebovali pomoc, zachraňoval životy. Tentokrát ho ale jeho práce stála život. Zrovna pomáhal člověku, který byl zaklíněný v autě po autonehodě. Během toho, co se snažil člověka z automobilu vytáhnout, narazil do něj další řidič, opilý muž, který pod vlivem alkoholu zasedl za volant. 

nevěsta a zesnulý budoucí manžel i

Svatební focení

Každá svatba má svého fotografa, i Kendall s Jessicou měli jednoho na svatbu objednaného. Jessica po smrti Kendalla nechtěla svatební focení rušit, a tak požádala fotografa o něco velmi neobvyklého. Namísto svatebního focení poprosila Jessica o pár fotografií na hřbitově. Jedna z fotografií ukazuje, jak Jessica truchlí u náhrobku Kendalla. Na jeden ze snímků fotograf dokonce vložil Kendalla jako věčnou vzpomínku pro Jessicu. Fotografie jsou tak velmi emotivní a dotkly se srdcí milionu lidí.

Diskuze Vstoupit do diskuze
86 lidí právě čte
Autor článku

Jáchym

Zobrazit další články