Nevěsta na své svatbě předvedla nečekaně smyslný tanec. Pochvalu za něj ale nakonec nedostala

Nevěsta si pro svého manžela nachystala odvážné překvapení. Rozhodla se, že na jejich svatební party předvede sexy tanec à la Beyoncé. Ne každému ale tanec přišel vhod.

sexy tanec nevěsty
                   

Svatba bývá považována za jednu z nejdůležitějších událostí v partnerském vztahu. Variací na styl svatby je nekonečno a každá je svým způsobem originál. Svatební agentury jsou schopny připravit svatby na míru a vyhovět veškerým přáním novomanželů. Přes typ obřadu, výzdobu, občerstvení, hudbu, zábavu. Nezřídka kdy si však některou z forem zábavy zajišťuje pár sám. Přijměte proto pozvání na svatbu, kde se o taneční vystoupení a překvapení ženicha v jednom postarala sama nevěsta.

Odvážný tanec i outfit

Ta se rozhodla, že sama předvede vystoupení před všemi svatebčany. Vybrala si mix písní od známé zpěvačky Beyoncé. Nevěsta nakráčela před dav diváků v bílých šatech ala nevěsta, které však měly do standardních svatebních šatů daleko. Skládaly se z upnutého body a ultra krátké sukýnky, která odhalovala její zadní partie. A stejně jako outfit byl provokativní i styl tance. Nevěsta se svůdně svíjela v rytmu hudby, vrtěla boky a přitáhla na sebe veškerou pozornost publika.

nápis, dekorace na svatbě i

Manžel i svatebčané byli nadšení

Zatímco nevěsta tančila, ženich seděl v popředí na židli a už od začátku bylo jasné, že toto smyslné taneční číslo je určeno v prvé řadě pro něj. Novomanžel neměl ani ponětí, že nevěsta má v úmyslu takové taneční číslo předvést. Na jeho tváři byl však vidět spokojený úsměv, stejně tak jako na tvářích ostatních svatebčanů. Ti nevěstu od začátku podporovali nadšeným voláním a pískáním. Po chvíli jejího sólového tanec se k nevěstě přidaly další dvě tanečnice a společně ve třech odtančily odvážnou choreografii.

Nečekaná kritika na internetu

Video s nahrávkou svatebního sexy tance bylo umístěno na sociální síť TikTok a od svého uvedení má na kontě již úctyhodných 8 miliónů shlédnutí. Pod videem se ale spustila lavina komentářů, které mají převážně negativní charakter. Většina z nich se shoduje na tom, že předvést na vlastní svatbě taneční vystoupení tohoto typu je krajně nevhodné a nevěsta si měla nechat toto vystoupení pro ženicha na doma. „Něco takového před rodinou? Moje matka by dostala infarkt,“ zněl jeden z komentářů uživatelů.

@maribelmorianog

Quereis ver que paso después del baile de las chicas? 🤭😍 #dance #wedding #foryou #parti #love #husbandwife #dancers #women #fyp [email protected] @saandraflor

♬ sonido original – Maribel
Diskuze Vstoupit do diskuze
89 lidí právě čte
Autor článku

Bohumila Kočvarová

Zobrazit další články