Osmnáctiletá nevěsta náhle zemřela o své svatební noci. Příčina její smrti šokovala celý svět

Když zemře mladý člověk, je to veliké neštěstí. V tomto případě se jednalo o nevěstu, která skonala o své svatební noci.

                   

Svatba je bezpochyby jedním z nejdůležitějších okamžiků v životě člověka. Bývá pravidlem, že ženy tuto událost prožívají mnohem více než muži. Již od malička dívky sní o svém velkém dni, kdy budou procházet uličkou v nádherných svatebních šatech. Proto tuto událost provází velmi dlouhá doba příprav, strach, stres a vzrušení. Navíc poté přichází čas svatební noci, která má být rozhodně nezapomenutelná. Na to vše se těšila i mladá nevěsta, pro kterou ale vše skončilo tragicky.

Nečekaná událost

Když se teprve osmnáctiletá Brazilka připravovala na svůj svatební den, ani ve snu by jí nenapadlo, jak tragicky vše skončí. Velmi se na tento velký den těšila, protože si brala muže z opravdové lásky. Přípravy probíhaly bez problémů a datum svatby se nezadržitelně blížilo. Byla trošku ve stresu z toho všeho, ale to nebylo nic neobvyklého. Měla i strach, ale to vše válcovala obrovská radost z toho, že konečně vstoupí do svazku manželského se svým úžasným přítelem.

Když přišel ten očekávaný den, byli všichni ve velkém napětí. Ale snoubenci z brazilského Ibirite byli do sebe bezhlavě zamilovaní, takže se nenechali ničím rozhodit a svůj svatební den si chtěli maximálně užít. Vše rychle uteklo a nastal večer, novomanželé se tak odebrali do svého bytu. Když mezi nim o svatební noci došlo ke sblížení, odehrálo se obrovské drama. Nevěsta totiž náhled omdlela.

Tragický konec

Jakmile čerstvý novomanžel viděl, že se děje s jeho ženou něco špatného, ale netušil co a jak jí pomoci. Okamžitě proto běžel k sousedovi prosit o pomoc, tam taky zavolal záchranku. Ta ale dlouho dobu nepřijížděla, a tak se rozhodl pro zefektivnění záchranné akce objednat taxi. Řidič však odmítl převoz ženy, protože se obával právních následků. Zdrcený ženich tedy zavolal další, ale reakce taxikáře byla naprosto stejná.

i

Záchranná služba k nevěstě přijela až hodinu poté, co ztratila vědomí. Domnívali se, že osmnáctiletá žena dostala infarkt, protože měla potíže s dýcháním. Bohužel novomanželka při převozu do nemocnice zemřela. Při pitvě se ukázalo, že měla zánět průdušek, ale žádné další příčiny nebyly zjištěny. Její smrt tedy byla jen nešťastná náhoda.

Tato tragická událost zasáhla nejen její rodinu, ale takřka celý svět. Když zemře člověk, je to smutné, ale jakmile odejde někdo takto mladičký a ještě nečekaně, je to opravdová katastrofa. Podle pozůstalých se devětadvacetiletý vdovec nemůže z tak nečekané ztráty manželky vzpamatovat. Netuší, jak bude dál sám bydlet v bytě, kde se tato tragédie odehrála.

Diskuze Vstoupit do diskuze
104 lidí právě čte
Zobrazit další články