Rodiče nechali ležet novorozeně na studené zemi v obchodním centru. Kolemjdoucí byli v šoku

                   

Na ulici nebo i v obchodních domech, zkrátka kdekoli, můžete potkat různé typy lidí. Přestože se můžeme snažit řídit heslem, ať si je každý jaký chce, ať si každý nosí, co chce a dělá, co chce, někdy se neubráníme pozastavení se nad chováním některých jedinců. Jako například zde, kolemjdoucí nakupující v obchodním době sledovali s otevřenými ústy dvojici, jež nechala ležet miminko na studené podlaze, zatímco v klidu jedla večeři.

Nikdo nechápal, co se děje

Všichni nakupující, kteří si mladého páru všimli, nevěřili svým vlastním očím. Zůstávali ohromeni tím, co vidí. Byli svědky toho, jak dvojice položila své čerstvě narozené miminko na studenou zem a nerušeně si jedla svou večeři.

@wclipsto

Lady lays her baby on the floor in the food court #fypシ #xyzbca #crazy #baby

♬ original sound – Jaygunna

Zákazník natočil incident na video

Jeden ze zmatených zákazníků Jay Gunna celý incident natočil na video a zveřejnil na sociální síti TikTok. Zděšený muž je slyšen, jak nevěří tomu, co má zrovna před očima: „Jsou skuteční? Nebo nastrčení?“ Uživatelé TikToku, kteří video zhlédli, byli znechuceni. Sami by přáli muži i ženě, aby si zkusili, jaké to je ležet na studené podlaze a otírat si tváře o špinavou zem.

Nikdo nic neudělal

Nad čím ale zůstává rozum stát je nejen chování této dvojice, ale i kolemjdoucích. Většina uživatelů sociální sítě se pozastavovala nad tím, že nikdo nic neudělal, neřekl, nezareagoval. Všichni, včetně rodičů, nechali nebohé dítě ležet na studené zemi.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: dailyrecord.co.uk

Diskuze Vstoupit do diskuze
148 lidí právě čte
Autor článku

Martina Motlová

Zobrazit další články