Mysleli si, že koupili dům svých snů. Když objevili, co se skrývá za zrcadlem v koupelně, strnuli hrůzou

Nově koupený dům v sobě ukrýval strašlivé tajemství. Jeho nové majitele ani ve snu nenapadlo, co se jim podaří odhalit za šokující překvapení.

objev při rekonstrukci zdi
                   

Když si někdo koupí starší dům, musí očekávat, že se v něm mohou skrývat různé věci, které tam tehdejší majitelé nechali. Většina takový příbytků může být i zahalena tajemstvím a záhadami. Není nic neobvyklého, když v takovýchto domech straší, nebo se dějí divné věci. To už je však nutné řešit s odborníky, kteří se takovýmto problémům věnují. Mladá rodina z Ameriky koupila svůj vysněný dům, alespoň si to tedy myslela.

Dům v sobě ukrýval velké tajemství

Annabel Mickelson konečně objevila svůj dům snů v americkém státě Arizona. Rozhodla se zde žít se svou milovanou rodinou. Jednalo se o obrovský rodinný barák s francouzským oknem, velkou zahradou a bazénem. Vždy si přála, aby její rodina měla možnost takový dům vlastnit, takže po jeho objevení neváhala ani vteřinu a okamžitě jej koupila. Netušila však, že jejich nový domov skrývá temné tajemství.

Téměř okamžitě po nastěhování se začaly dít podivné věci. Jak se ukázalo, budovu dříve vlastnil drogový dealer. Když bylo úplně ticho, ze zdí šly slyšet podivné zvuky. Práskání, šramocení v obyvatelích vzbuzovalo opravdu velkou hrůzu. A tak se rodina rozhodla, že musí zkontrolovat, co se ve zdech ukrývá. Největší obavu měli z pevného zrcadla v koupelně. Nešlo totiž sundat. Nakonec na něj museli použít speciální pilu.

Drogový dealer věděl o každém pohybu v domě

Po chvíli se jim podařilo zrcadlo sundat. Za ním objevili vysoké skříně, za kterými byl výklenek s elektrickými dráty. Byl to skvělý úkryt, díky kterému mohl být celý dům sledován kamerami. Drogový dealer se chtěl ujistit, že v prostorách jeho příbytku nejsou žádní nezvaní hosté. Členové rodiny se okamžitě pustili do odstranění všech ukrytých kamer a ujistili se, že již nejsou připojeny. Naštěstí našli všechny a zničili je.

zrcadlo v koupelně i

Sousedé poté uvedli, že když ještě v tomto domě bydlel původní majitel drogový dealer, téměř každý den pořádal velké večírky, na které zval stovky hostů. Kamery byly umístěny téměř po celém domě. Mohl tedy sledovat nejen kdo se nachází u vstupní brány, ale také například v koupelně či ložnici. Jeho nic netušící hosté tedy byli pozorováni na každém kroku. Tento šmírák díky kamerám jistě viděl i to, co by neměl.

Rodina si po odstranění veškerých nahrávacích zařízeních velice oddychla. Dům tedy očistili od všech zbytků po původním majiteli a nyní mohou spokojeně žít ve svém vysněném domě, aniž by měli pocit, že je stále někdo sleduje.

Diskuze Vstoupit do diskuze
149 lidí právě čte
Zobrazit další články