Prozraďte, co máte zaparkováno v garáži. Oblíbený typ auta hodně vypoví o vaší osobnosti

                   

V dnešní době existuje hodně typů a stylů aut a každý z nás má jinou představu, jak takové ideální auto vypadá. Lidé si vybírají vozidlo podle různých kritérií, jako jsou například finance, velikost, osobní styl nebo zkušenost řidiče. Výběr auta o vás může spoustu prozradit. Může prozradit rodinný stav, postavení v práci, politické myšlení nebo i část vašeho charakteru. Pojďme se podívat na pár vybraných aut a jejich spojitost s vaší osobností.

Červené sportovní auto

Sporťák hodně vypoví o vašem vztahu k penězům. Studie prokázala, že lidé, kteří si kupují červená sportovní auta, mají tendenci mnohem více riskovat se svými financemi. Tato auta jsou spojená s vysokým společenským statusem a postavením, ale také s finanční bezohledností.

Ford

Hodně lidí si v dnešní době oblíbilo Forda. Tito jedinci jsou většinou přímočaří a přátelští lidé. Studie potvrdila, že většina těchto lidí pracuje ve stavebnictví nebo s nemovitostmi a jsou převážně ve středním věku.

Minivan

Pokud máte zájem o minivan s několika řadami sedaček a spoustou místa, nejspíš máte velkou rodinu nebo hodně přátel. Nicméně oboje naznačuje, že jste přátelští a sociálně zaměření. Rádi trávíte čas s lidmi a rádi se seznamujete.

BMW

Vlastnící BMW slýchávají hodně kritiky a spousta ostatních řidičů si stěžuje právě na majitele vozidel značky BMW. Jsou považováni za bezohledné, arogantní řidiče, co rádi riskují. Studie prokázala, že řidiči BMW se považují za moudré jedince, co inteligencí přesahují nad ostatními.

Mercedes

Mercedesy jsou krásná luxusní auta, která se za poslední léta stávají více a více oblíbenými. Ti, co řídí Mercedes, se očividně nemají špatně, co se jejich financí týká, a nebojí se to ukázat. Tito lidé si vybírají vše prémiové kvality od nábytku po potraviny. Výzkum tvrdí, že se většinou jedná o osoby, co mají oblibu ve fitness a zdravém životním stylu.

Lexus

Další luxusní auto, které se stává velice populárním, je Lexus. Vlastní jej lidé s estetickým cítěním, kteří mají za to, že jsou rozumní a vše si vždy dopředu pečlivě promyslí. Jsou to většinou lidé starší 65 let, kteří pracují nebo pracovali s financemi.

Kabriolet

Řízení kabrioletu může být velice příjemný zážitek. Je léto, sluníčko hřeje a vy se projíždíte za doprovodu své oblíbené hudby. Studie potvrdila, že kabriolet většinou vlastní extroverti, co si rádi užívají života naplno a milují zábavu.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Littlethings.com

Diskuze Vstoupit do diskuze
147 lidí právě čte
Autor článku

Martina Motlová

Zobrazit další články