Podívejte se pozorně na tento obrázek. Dokážete vedle slona najít ještě jedno ukryté zvíře?

Pořádně se zadívejte na tento obrázek. Je dost možné, že žádné zvíře vedle slona neuvidíte, ale můžete se spolehnout na to, že tam opravdu je.

                   

Pokud máte rádi různé testy pozornosti a vnímavosti, tak vyzkoušejte i tento test. Vlastně na tom není vůbec nic složitého, jediné, co musíte udělat, je podívat se na tento obrázek a pokusit se najít vedle slona ještě jedno zvíře. Možná si myslíte, že už tam žádné zvíře není, ale když se pořádně zadíváte, uvidíte ho. Tak co, jak dlouho vám to trvalo?

Nějaké jednoduché rady

Na tomto obrázku můžete vidět slona, který chobotem drží poleno. Ale víte o tom, že slon není jediným zvířetem, které se na obrázku nachází? V blízkosti slona je totiž ještě jedno zvíře. Pokud ho nevidíte na první pohled, měli byste se uvolnit, udělat si chvilku času a podívat se na obrázek ještě jednou. Když si totiž přečtete řešení, budete se až divit, že vám takový detail unikl.

Ještě vám můžeme poradit, že toto zvíře není úplně na první pohled vidět. A také je možné říct, že je o hodně menší, než právě slon. Tak co, už víte, kde se toto zvíře nachází? Pokud ne, tak máte ještě poslední šanci na to, se na obrázek pořádně podívat a projít milimetr po milimetru. Našli jste ho?

Řešení tohoto problému

Pokud jste se dostali až sem, nejspíš to znamená, že jste žádné zvíře nenašli. Ale to vůbec nevadí, protože nejste ani první a ani poslední, kterým se to nepodařilo. Tak se pojďte podívat na řešení. I přes to, že na obrázku nevidíte, o jaké zvíře se jedná, můžete za slonem vidět ocas jiného zvířete. Měli byste svoji mysl a pozornost věnovat, aby pro vás už další takový obrázek nebyl problémem.

Diskuze Vstoupit do diskuze
100 lidí právě čte
Zobrazit další články