Dům této 96leté dámy vypadá sice zvenčí normálně, ale jeho vnitřek vás nechá v oněmělém úžasu

Majetek ukrývající se ve zchátralém domu staré ženy byl hoden královské rodiny. Když se svůj domov žena snažila prodat, lidé se nemohli více divit tomu, co zde všechno měla ukryto.

                   

Když se žena rozhodla opustit svůj prostorný, ale osamělý domov a přestěhovat se do klidného bytu v panelovém domě, kontaktovala makléře a zkonzultovala s ním celý proces. Makléř očekával zanedbaný dům, jenž se mu při prvním pohledu také naskytl. Ve chvíli, co vešel dovnitř, nemohl uvěřit svým očím.

i

Dům ženu doprovázel celý její život

Před přibližně sedmdesáti lety tento dům s péčí postavila a vyzdobila ta paní, která nyní byla připravena jej prodat. O svůj domov se vždy skvěle starala a měla ho moc ráda. Její srdce bylo proto velmi zasaženo, když byla nucena ho předat někomu jinému. Sama se už totiž nedokáže postarat o sebe ani o domov a cítila potřebu přestěhovat se někam, kde pro ni bude život jednodušší.

i

Makléř se nestačil divit

Když poté vešel realitní makléř dovnitř, aby zkontroloval stav celého interiéru, spadla mu čelist až na zem. Dům vypadal zkrátka úžasně. ,,Připadalo mi to skoro jako domov královské rodiny. Zvenčí tento dům působí skromně a obyčejně, ale jakmile překročíte jeho práh, máte pocit, že jste vstoupili do úplně jiného světa,“ žasl muž nad svým zážitkem. Byl naprosto ohromen, protože něco takového rozhodně nečekal.

i

Interiér byl naprosto přepychový

Celý dům byl světlý, luxusní a plný opravdu starého „vintage“ nábytku, o který bylo celá léta již od pohledu dobře postaráno. Nikde nebyl žádný prach ani skvrny. Je vidět, že tato dáma všechny své věci opravdu milovala a velmi si jich vážila, protože interiéry pokojů byly bez poskvrnky a povrchy nábytku bez jediného škrábance.

i

Vášní majitelky byl bytový design

Nakonec se ukázalo, že byla majitelka vždy vášnivá interiérová designérka, ale nedokázala se své zálibě věnovat. Navzdory svému věku ona a její rodina láskyplně udržovali klasickou krásu a výstřednosti domova po dobu 72 let. Stará žena pak prozradila: ,,Miluji jemné barvy a mám ráda, když k sobě věci ladí a dobře splývají.“

i

Umění ženy bylo konečně doceněno

Dům byl složitě a nádherně vyzdoben v dokonalém stylu a čerpal z toho nejlepšího z 50. a 60. let od podlahy až ke stropu. Mluvíme o metalických tapetách, moderních barokních potiscích, barevných kobercích, překrásných lustrech a interiérových soškách. Interiér navíc zůstal v naprosto původním stavu. Až po tolika letech tak svět objevil tento skvost vytvořený z lásky bývalou paní majitelkou.

 

i
Diskuze Vstoupit do diskuze
58 lidí právě čte
Zobrazit další články