Omyl v Milionáři. Moderátor musel zasáhnout, protože soutěžící prozradila tajemství tohoto pořadu

Soutěžící ve známém televizním pořadu se přeřekla, a prozradila tak tajemství ze zákulisí. Moderátor se tuto situace snažil zachránit, ale marně.

kamery v televizním studiu i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Přebrepty a kiksy jsou neodmyslitelnou součástí televizních a rozhlasových pořadů. Často se mluví o vtipných chybách a momentech, které se dějí během takovýchto show. Někdy se však tyto omyly dostanou do opravdových výšin. Příkladem takové situace je příběh účastnice britské edice herní show „Chcete být milionářem“.

O co vlastně jde?

Populární televizní soutěž známou u nás jako „Chcete být milionářem“, lidově „Milionář“ zná téměř každý člověk. Česká verze vychází z britského originálu „Who Wants to Be a Millionaire?“. V této soutěži jde o dosažení velmi vysokých až milionových výher. Soutěžící v průběhu pořadu zodpovídají otázky, jejichž náročnost postupně roste, přičemž vždy vybírají ze čtyř variant odpovědí tu správnou. Pokud ji neznají, mohou využít jednu ze tří nápověd nebo hru ukončit a odnést si dosud vyhranou částku.

V České republice se tento pořad poprvé objevil na obrazovkách v roce 2000 a po několika změnách moderátora se vysílal až do roku 2005. Nové díly se již řadu let nevysílají, ale lze v televizi shlédnout alespoň reprízy starých dílů. Jako první moderoval soutěž Vladimír Čech, jež je s touto televizní show spojován dodnes. Poté jej nahradil Martin Preiss a nakonec se moderování ujal Ondřej Hejma. Ve Velké Británii tuto soutěž uvádí Jeremy Clarkson a právě ten se snažil chybu účastnice zachránit.

Její odpověď diváky překvapila

Maria King správně odpověděla na soutěžní otázky, a snadno se tak přiblížila k finále. Avšak ve chvíli, kdy uslyšela pípnutí oznamující přestávku, odpověděla na moderátorovu otázku, aniž by tušila, co tím provedla. Clarkson se jí zeptal, zda ví, co toto pípnutí znamená, na což Maria bez váhání odpověděla. Až po chvíli si uvědomila, že právě odhalila tajemství, které se diváci pořadu neměli dozvědět.

ruka plná eur iZdroj fotografie: Pexels

Její odpověď na danou otázku zněla takto: „To znamená, že se musím jít převléknout…Počkat, to bych neměla říkat, ne?“ Jeremy se zpočátku snažil situaci bagatelizovat a obrátit v žert, po chvíli však musel divákům vysvětlit, jak proces vysílání epizod funguje. „Ano, máte pravdu, přesně tohle to znamená. Uvidíme se asi za hodinu, ale pokud jde o naše diváky, oficiálně teď jedete domů a uvidíme se až příští týden,“ vysvětlil moderátor.

Takový lapsus vyvolal mezi diváky velký rozruch, ale i smích. Přestože v televizních pořadech dochází k mnoha různým situacím, tato byla speciální a jistě zůstane v paměti účastníků i diváků ještě dlouho. Na videu se můžete na celou tuto úsměvnou a překvapující situaci podívat.

Diskuze Vstoupit do diskuze
132 lidí právě čte
Zobrazit další články