Den před Štědrým dnem byl 3letý chlapec se psem na hřbitově. O chvíli později nastalo skutečné drama

Příběh tříletého chlapce, který se den před Štědrým dnem toulal po hřbitově se svým psem, obletěl už téměř celý internet. Z obyčejné procházky se stalo velké drama.

Chlapeček se usmívá poté, co byl zachráněn
                   

Přípravy na Vánoce si spojujeme se spěchem a mnoha extrémními emocemi, ale také s čekáním na setkání s blízkými. V této době však může nastat také mnoho dramat, která nelze pochopit. Dokonalým příkladem toho je příběh chlapce, který byl opuštěn na hřbitově spolu se svým psem. V takový moment byste čekali, že bude chlapeček doma se svou rodinou. On byl však na místě, na kterém neměl co dělat a vůbec netušil, co se vlastně děje. O pár chvil později došlo k děsivému vývinu situace.

Objevila ho náhodná žena

Kromě chlapce byla na hřbitově i žena, která se rozhodla přijít zapálit svíčku na hrob svého muže. Brzy poté si všimla, že se na hřbitově toulá i malý chlapec se psem. Nejdříve jí to nepřišlo divné, myslela si totiž, že tam je chlapec se svou rodinou. Když si ale po chvilce uvědomila, že je chlapec na hřbitově bez dozoru dospělého, okamžitě popadla telefon a zavolala na policii. 

Policie dostala nečekaný telefonát

Policie Hinckley ve Spojených státech obdržela šokující telefonát. Jak se ukázalo, den před Štědrým dnem byl na hřbitově nalezen opuštěný 3letý chlapec a pes. Dave Centner, šéf místní policie, oznámil, že náhodná žena si všimla modrého auta, které za chvíli odjelo. Za autem běželo dítě se psem. 3letý chlapec byl vyděšený a nevěděl, co dělat. Jeho rodina se ho rozhodla zbavit. Neměl ani boty. Žena okamžitě přispěchala na pomoc a zavolala příslušné služby. Dítě se ujala policie, která mu dala nové oblečení a teplé jídlo.

zachráněný chlapeček se usmívá i

Nepochopitelný čin

Všichni máme názory na někoho, kdo by něco takového udělal dítěti, svému nebo komukoli jinému,“ řekl místní policejní šéf Dave Centner. Dítě bylo posláno do pěstounské rodiny, pejsek skončil v útulku. „Děkuji vám všem za vaši laskavost, myšlenky, modlitby a spoustu lásky. Naše hala je plná dárků. Kontaktoval jsem svého přítele Nikolaje a zítra ráno, až dokončí své dodávky, se zastaví na naší stanici. Naložíme saně a uděláme poslední zastávku, abychom viděli našeho malého kamaráda,“ pokračoval policejní šéf.

Diskuze Vstoupit do diskuze
100 lidí právě čte
Autor článku

Jáchym

Zobrazit další články