Pes byl 4x po sobě vrácen zpět do útulku. Nakonec našel spřízněnou duši v člověku se stejným problémem

Tento pejsek neměl v životě příliš štěstí, ačkoli byl velmi přátelský a oblíbený. Mnoho rodin mu však nedokázalo poskytnout správnou péči.

                   

Ačkoli má pejsek krásné a veselé jméno Bunny, v životě zažil už hodně smůly. Nejen, že skončil na invalidním vozíku, ale byl už 4x adoptován a následně vrácen zpět do psího útulku. Navzdory všemu špatnému je však velmi přátelský a veselý a neztrácí naději na lepší život v nové rodině.


Bylo mu předurčeno zůstat v útulku?

Několikrát už to vypadalo pro Bunnyho nadějně, ale nakonec to mělo zase stejný scénář. Rodina se do něj na první pohled zamilovala a vzala si ho k sobě domů, aby nakonec zjistila, že péče o psa s handicapem je mnohem náročnější, než si uměla představit. A tak pejska po několika měsících vrátili zase zpět do psího útulku. Chvíli už to vypadalo, že mu je život v útulku snad předurčen. Do té doby, než se objevil někdo, kdo ho dokázal skutečně pochopit.

i


Patřil mezi oblíbence

V útulku ho všichni zbožňovali. Byl to velmi veselý a přátelský pejsek, a i když měl oproti ostatním psům velké znevýhodnění, nedělal si s tím starosti. Na život s invalidním vozíkem si už zvykl a ani to mu nebránilo si hrát a skotačit s ostatními psy i zaměstnanci útulku. Byl velmi oblíbený, ale i tak si všichni přáli, aby se na něj konečně usmálo štěstí a našel svůj pravý domov a rodinu, která se o něj postará a bude ho milovat se vším všudy. A to se jim snad vyplnilo.


Projevil o něj zájem muž na vozíku

Jednoho dne narazil Daryl na Bunnyho reklamu na facebooku. Když četl jeho příběh, věděl, že jediný, kdo se o něj dokáže správně postarat a bude znát jeho potřeby je právě on. Daryl byl totiž také připoután na invalidní vozík. Daryl o Bunnym okamžitě pověděl své přítelkyni. Ta s jeho nápadem nadšeně souhlasila, a tak se rozhodli, že si pejska osvojí.

i


Pár se rozhodl kontaktovat útulek, aby se o Bunnym dozvěděl více. Ptali se na několik otázek, především na požadavky ohledně péče a co všechno je zapotřebí pro handicapovaného pejska nakoupit. Po měsíci příprav už nic nebránilo tomu vzít si pejska k sobě domů. Domluvili si s útulkem první schůzku, aby se s Bunnym osobně poznali. Už na první pohled bylo zřejmé, že si s Darylem padli do oka. On i jeho přítelkyně útulku přislíbili, že udělají všechno pro to, aby se u nich pejsek cítil dobře, a dají mu vše, co bude potřebovat, především pak lásku a porozumění.

Diskuze Vstoupit do diskuze
110 lidí právě čte
Zobrazit další články