Pejsek se dostal do lví klece. Tomu, co poté následovalo, se vám nebude chtít vůbec věřit

Tento odvážný pejsek se náhodou dostal do lví klece a všichni, kdo to viděli, si mysleli, že toto rozhodně nemůže přežít. Lvi jsou přece mnohem silnější.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Všichni moc dobře ví, že kočky a psi jsou odjakživa rivalové. Ale ti, kteří si jsou tím naprosto jistí, budou jistě zírat, až uvidí tohoto psa, který se dostal do lví klece. Tento pes je malinký jezevčík, který působil, že se lva vůbec nebojí, přitom byl o tolik menší, než tato šelma. Jak toto vůbec mohlo dopadnout? No, budete dost překvapení.

Lev byl opravdu obrovský

Jezevčík se nejprve snažil utéct, protože měl ze lva respekt. Obrovský lev se ale začne k malému štěněti pomalu přibližovat. Ten, kdo toto video natáčel, musel mít nejspíš srdce až v krku a asi každý by si myslel, že to pro psa dopadne tragicky. Lev jménem Bone Digger je dospělá šelma, která váží více než 200 kg. Lev může svoji kořist zabít a sežrat během několika sekund, nedělá mu to žádný problém.

Bylo velmi zajímavé pozorovat, jak se najednou pejsek zastavil a postavil se přímo naproti šelmě. Lev se pomalu přitulil ke štěněti a lidé si zděšením zakrývali oči. Lev totiž svoji kořist nejprve pronásleduje a potom už je jen otázkou času, kdy ji lapí. Ale když od sebe byl lev se psem jen pár centimetrů, stalo se něco, co diváci tedy opravdu nečekali.

Vše dopadlo úplně jinak

Nebojte se, pejskovi se vůbec nic nestalo. Diváci totiž viděli lva, ale nevěděli o něm, že je nemocný a jeho nemoc způsobuje, že se pohybuje mnohem pomaleji než ostatní lvi. Proto byl ve výběhu úplně sám. Takže když uviděl, že se u něj objevil nějaký návštěvník, byl za něj vděčný. Z těch dvou se nakonec stali kamarádi a Bone Digger by pejskovi nikdy neublížil. To jste nečekali, co?

Diskuze Vstoupit do diskuze
128 lidí právě čte
Zobrazit další články