Pes potká po roce veterináře, který mu zachránil život. Reakce zvířete chytne za srdce každého

Stejně jako lidé, i zvířata mají city, na což bohužel mnozí často zapomínají. Krásným příkladem je tento pes, který nikdy nezapomněl na svého zachránce.

Pejsek se setkal se svým zachráncem
                   

Že je pes nejlepším přítelem člověka, to všichni moc dobře ví. Častokrát si to vůbec neuvědomujeme, ale stejně jako my, i oni mají city, které dokáží prokázat těmi nejrůznějšími způsoby. Nemohou mluvit, ale jejich vděčnost a lásku vycítíme i na míle daleko. Své páníčky nadevše milují a jsou schopni za ně položit život. A pokud se k nim chováme dobře, jsou vděční a nebojí se to ukázat. Tento příběh o pejskovi, který se po roce setkal se svým zachráncem, je toho jasným důkazem.

Pejsek byl zachráněn před smrtí

Smokey je pejsek, který byl před rokem na pokraji smrti. Vše se stalo v útulku pro bezdomovce. Vedení přístřešku pro lidi bez domova dovoluje bezdomovcům přivést si s sebou i své mazlíčky. Nejmenovaný bezdomovec byl páníčkem zmíněného Smokeyho, kterého si rozhodl vzít s sebou do útulku. Jednoho dne ale nečekaně propukl požár. Páníček bohužel při požáru zahynul, Smokey byl ale zachráněn. Utrpěl však popáleniny třetího stupně a byl odkázán na dlouhou zdravotní péči.

pejsek u veterináře i

Zachránil ho doktor Latimer

Pejsek byl okamžitě převezen do specializovaného veterinárního centra Jupiter Pet. Tam se ho ujal doktor Latimer, který se o pejska staral dlouhé dva měsíce. Udělal vše pro to, aby se pejsek zotavil a mohl se vrátit ke svému klasickému životu. Po řádné rekonvalescenci si pejska adoptoval jeden ze zaměstnanců zmíněného centra – doktorka Katelyna Thomasová. Po roce ho z domova přivedla do své práce, kde se opět mohl setkat se svým zachráncem.

Emotivní setkání po roce

Dr. Katelyn Thomasová musela nechávat svého pejska Smokeyho doma, do práce ho s sebou nebrala. Jednoho dne se ale rozhodla udělat výjimku. Pejsek tak měl možnost po roce setkat se se svým zachráncem. Celá situace byla natočena na kameru a musíme říct, že se nás skutečně dotkla. Jak můžete vidět z videa níže, Smokey na péči nezapomněl a projevil vděčnost. Jeho reakce na setkání se svým hrdinou je skutečně emotivní.

Diskuze Vstoupit do diskuze
123 lidí právě čte
Autor článku

Jáchym

Zobrazit další články