Pes štěkal a vrčel na chůvu a měl pro to dobrý důvod. Z toho, co žena provedla, vám bude běhat mráz po zádech

Psi mají instinktivní chování a vycítí, když něco není v pořádku. Tento pes je toho důkazem, snažil se upozornit na osobu v domě, ale nikdo mu nevěřil.

                   

Hope a Benjamin Jordan byli mladý pár s krásným a vychovaným psem Killianem. Po několika letech vztahu se vzali a usídlili se v Jižní Karolíně, společně s jejich sedmiměsíčním synem Finnem. Vše bylo jako v pohádce, ale protože oba měli skvělou pracovní kariéru, nastal zkrátka čas, kdy už i Hope musela zpět do zaměstnání. Syna ovšem s sebou vzít nemohla a našla si proto chůvu Alex Khan. Tu před tím, než ji přijali, dobře otestovali a prohlédli, jestli je vhodná pro péčí o jejich syna. Všemi testy prošla a mohla konečně nastoupit.

Nemohli najít řešení

Svým způsobem neměla Alex problém s prací, nýbrž se psem Killianem. Ten totiž, dle její výpovědi, na ni ustavičně štěkal a vrčel. Takto si stěžovala dlouhých pět měsíců. Manželům ale nešlo do hlavy, proč by zrovna jejich pes na někoho vrčel jen tak, zcela bezdůvodně. Nikdy před tím to nedělal a na malého Finna nikdy nežárlil, naopak ho měl velmi rád. Vždy byl na cizince hodný a nechával se od nich podrbat. Jednoho dne ale celá situace vymkla kontrole, Alex volala manželům do práce, že na ni Killian zaútočil a ať s ním něco udělají.

dite-v-nositku-a-pes-lezici-na-zemi-v-obyvaku i

To byla už jen poslední kapka, manželé to začali řešit. Ptali se odborníků a hledali informace, zda-li je možné, aby pes najednou přestal dobře snášet cizince. To ale nebylo moc pravděpodobné. Nejzvláštnější na tom bylo to, že se pes choval v jejich a Alexině přítomnosti naprosto normálně, a dle chůviné výpovědi, se choval agresivně v té její. Hope dostala nápad, dát telefon pod gauč a celý jejich den nahrát. Ale Benjaminův plán byl mnohem vyšperkovanější, psovi stoprocentně důvěřoval, a proto mu dal kolem krku odposlouchávání.

Ze slov jde mráz po zádech

Bylo až neuvěřitelné, co zjistili. Alex hned potom co se s malým dítětem ocitla sama, tak na něj začala křičet a nadávat. Později dokonce i sprostě a Killiana hnala ke všem čertům. Benjamin okamžitě zvedl telefon a volal na policii. Potom co dorazil na stanici jim pustil nahrávku. Policisté s Jordanovýma soucítili, ale obávali se, že to nebude stačit u soudu a ani pro zahájení trestního stíhání. Naštěstí hned potom, co podali trestní oznámení a nahrávku pustili Alex, ta se s brekem ke všemu přiznala. Nakonec byla odsouzena k jednomu až pěti letům vězení.

i

Manželé jsou svému psu vděční. Ani jeden není schopen pochopit, jak jen mohli nechat jejich syna tak dlouho s takovým člověkem. Killian je dnes psí hrdina, jeho příhoda byla otiskla v tamních novinách a bylo mu posláno několik balení jeho oblíbených sušenek. Sami Jordanovi nabádají lidi, aby si dávali dobrý pozor na to, koho si zvou na hlídání jejich malých dětí, ne vždy je to totiž hodná teta, která má v kapse bonbony.

Diskuze Vstoupit do diskuze
135 lidí právě čte
Zobrazit další články