Pes v noci uslyšel pláč, který přicházel z dětského pokoje. To, co se stalo potom, vás překvapí

Kamera zachytila dění v dětském pokoji uprostřed noci. Pes se sem přišel podívat na plačící dítě v postýlce. Pak následovalo něco nečekaného.

                   

Nedávno se na internetu objevila nahrávka, která nenechala nikoho chladným. Je to nahrávka z noční kamery, která byla umístěna v dětském pokoji. Pes, který v noci uslyšel dětský pláč, se pomalu vplížil do pokoje, aby se podíval, co se tam děje. Poté se plačící dítě snažil uklidnit svým vlastním způsobem.

Pes je odjakživa přítel člověka

Je známo, že psi jsou od nepaměti nejlepší přátelé člověka. Ještě nikdy se nestalo, že by pes svého pána zradil. Dokonce jsou na místě vždy, když je jejich pán smutný a potřebuje utěšit. Pes je zkrátka to nejupřímnější stvoření, které vás nikdy nenechá na holičkách. A to samé platí i v případě malého dítěte. Ačkoli se může zdát, že pes začne po narození dítěte žárlit, opak je pravdou. Jejich ochraňovatelský pud jim říká, že se musí o to malé stvoření postarat i přesto, že teď zaujalo jejich místo.

Pes se snažil uklidnit plačící dítě

Matka 1,5leté holčičky se nedávno svěřila na svém Instagramu, že jejich pes Princ je skutečná chůva. Už když byla těhotná, tak rád lehával hlavou na jejím břichu a vnímal, jak miminko kope. Psi vždy vycítí, že má přijít nějaká změna, a tak i jejich pes vnímal, že se do rodiny brzy narodí nový člen. Když se pak dítě narodilo, Princ mu byl vždy nablízku a dával na něj pozor.

Jednou začala holčička v noci hlasitě plakat, což pochopitelně vzbudilo i Prince. Vplížil se proto k ní do pokoje a dával dívence najevo, že už se nemá čeho bát, protože je tu s ní. Poté si lehl na koberec před postýlku a byl tam tak dlouho, dokud holčička nepřestala plakat a znovu neusnula. Natočené video je skutečně okouzlující, všichni uživatelé se rozplývají nad láskyplným jednáním psa, kterému rve srdce, když slyší svou malou svěřenkyni plakat.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Prince (@prince_in_the_city)

Ochránci malých dětí

Všichni, kdo máte doma psa a malé dítě, jistě víte, že psi jsou ti nejlepší ochránci. Některé zdroje uvádějí, že malé děti v psech evokují jejich vlastní štěňata, a proto mají pocit, že jim musí být stále na blízku a pečovat o ně. Jsou to pro ně malí, bezbranní tvorové, kteří nutně potřebují jejich ochranná křídla. Jejich láska k nim je jedinečná a naprosto upřímná, a to je na tom všem to nejkrásnější.

Diskuze Vstoupit do diskuze
81 lidí právě čte
Zobrazit další články