Pokud jste se narodili s tímto důlkem v bradě, jste výjimečná osoba. Pojďme si ukázat, co to o vás vypovídá

Tento důlek v bradě o vás odhalí, co jste možná ani sami nečekali. Pojďme si ukázat, co o jeho nositeli vypovídá.

                   

Každý z nás je něčím výjimečný a jedinečný, ať už se jedná o skrytý talent, vzhled, nebo i zdánlivou nedokonalost. Ďolíčky ve tvářích byly odjakživa symbolem krásného úsměvu a roztomilosti. Co ale znamená ďolíček uprostřed brady? Jak vzniká, a co o člověku vypovídá, si probereme v tomto článku.

Mají ho i slavné osobnosti

Mít důlek uprostřed brady není nic neobvyklého, vlastní ho dokonce i spoustu známých osobností a rozhodně se nedá říct, že by jim neslušel, spíš naopak. Říká se, že tento důlek značí o svých nositelích, že mají umělecké sklony, což by v případě těchto umělců jako je Demi Lovato, Ben Affleck, Sandra Bullock či Eminem, odpovídalo. To ovšem není to jediné, co se o důlku říká.

i

Jak důlek vzniká

Důlek má dědičný charakter a vzniká v těhotenství během vývoje plodu. Vytvoří se tím, když se obě části dolní čelisti nespojí dohromady. Kůže nad touto malou mezerou se odsadí a tím se vytvoří důlek. Tato anatomická zvláštnost je však naprosto neškodná a nepředstavuje tudíž žádné zdravotní riziko. Je-li tedy ve Vaší rodině někdo, kdo důlek v bradě má, je dost pravděpodobné, že alespoň jeden z Vašich dětí ho bude mít také.

Co důlek vypovídá o vašem charakteru

Budete se možná divit, ale tento malý anatomický rys má co dočinění i s Vaší osobností. Lidé, kteří ďolíček na bradě vlastní, jsou prý známí tím, že potřebují maximální pozornost od svého okolí. Dokonce čím hlubší důlek je, tím více pozornosti potřebují. Tito lidé jsou zábavní, vtipní, společenští a velice temperamentní. Jsou také velmi dobrými partnery a byli obdařeni silným sex-appealem a vášní.

i

Mimo to jsou to lidé velice citliví a vnímaví, jejich nálady se mění z minuty na minutu, často se rozpláčí i kvůli maličkosti. Mohou být snadno zranitelní, zvláště, když se jim nedaří v oblasti lásky. Jsou to velmi křehcí lidé, kteří se bojí opuštění nebo jakéhokoliv odmítnutí. Potřebují neustálý zájem o jejich osobnost, rádi se ujišťují, že jsou „jediní“.

Na co si dát pozor u těchto lidí

Jejich abnormální až sobecký zájem o druhé může vést až k přehnané závislosti na partnerovi. Potřebují si být jisti, že jsou vždy na prvním místě, bývají to velmi často rozdvojené osobnosti. Jejich povaha může být velmi nevypočitatelná, na venek prý bývají jiní než ve skutečnosti. Pokud ale hledáte partnera, který dokáže kombinovat fyzickou lásku s pocity a doslova si vás k sobě připoutá, pak je „Čertovo kopýtko“ pro Vás ten pravý.

Diskuze Vstoupit do diskuze
75 lidí právě čte
Zobrazit další články