Malý chlapec políbil na pohřbu otcovu rakev: O 8 let později dostane srdcervoucí překvapení

Když jeho otec zemřel, bylo mu pouhých 15 měsíců. Po oslavě devátých narozenin na něj čekalo překvapení, na které nikdy nezapomene.

hrob a kříž jako náhrobní kámen i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Chlapci bylo pouhých 15 měsíců, když jeho otec zahynul v bitvě. Psal se rok 2007, když JEff Kettle přišel o svůj život během toho, co pracoval v armádě. Byl nasazen na misi Afghánistánu, která ho nakonec stála život. Zemřel během dlouhé přestřelky, zůstala po něm manželka a jeho syn Logan Kettle, kterému v době smrti jeho otce bylo pouhých 15 měsíců. Život se matce se synem obrátil vzhůru nohama, po mnoha letech se ale dočkali krásného překvapení.

Přišel o svého otce

Server USA Today nedávno informoval o zajímavém příběhu chlapce, kterému zemřel otec v době, kdy mu bylo pouhých 15 let. Otec byl součástí The Green Barets, speciální jednotky v americké armádě. „Bylo to opravdu těžké. Nevím, jaké to je mít otce. Všichni ostatní v mé třídě mají tátu. Jejich tátové jsou úžasní. Můj táta byl úžasnější, ale neměl jsem možnost s ním trávit čas,” říká Logan Kettle o zkušenosti s vyrůstáním bez otce.

Nečekané překvapení po 8 letech

Malému Loganovi po jeho otci kromě fotografií mnoho věcí nezbylo. Na jedné z fotografií si všiml, že má na sobě jeho otec krásnou vojenskou bundu. Dodnes není jasné, kde ona bunda skončila, ale věděl, že by ji moc rád získal. Řekl o tom svému strýci, bratrovi svého otce, který se rozhodl, že udělá vše proto, aby bundu našel. Dlouhé pátrání ale nikam nevedlo a tak Logan zůstal velmi zklamaný. Strýc měl ale plán, jak ho potěšit a to se mu nakonec podařilo. Na chlapce tak čekalo obrovské překvapení.

voják v uniformě iZdroj fotografie: Depositphotos

Vytvořil pro něj stejnou bundu

Strýc věděl, že bundu z fotografie pravděpodobně nikdy nenajde a tak se rozhodl, že ji vlastnoručně vytvoří. Fotografii zkoumal dopodrobna a všímal si každého detailu, aby bunda vypadala přesně tak, jako ta na fotografii. Vytvořil tak pro malého Logana úplně stejnou uniformu a ten tak mohl mít pocit, že má otcovu bundu skutečně na sobě. „Kdyby nebyl na světě, tak tady dnes nestojíme,“ říká viditelně dojatý 9letý chlapec. Strýc stále doufá, že najde původní bundu. Ale do té doby má chlapec novou, na památku svého otce.

Diskuze Vstoupit do diskuze
97 lidí právě čte
Autor článku

Jáchym

Zobrazit další články