Zemřeli dva mladí policisté. Po jejich smrti začínají vyplouvat na povrch velmi šokující zjištění

Není tomu tak dlouho, co byli zavražděni dva mladí policisté. Až nyní ale začínají vycházet na povrch šokující zjištění.

                   

Dne 31. ledna byli postřeleni dva důstojníci. Ten, kdo je obviněný z jejich vraždy, zatím nic neřekl, ale začínají se objevovat další skutečnosti. Je téměř stoprocentně jisté, že dva mladí policisté, 24letá Yasmin B. a 29letý Alexander K., překvapili pytláky při nelegálním cvičení a byli zastřeleni. V autě pytláků bylo totiž 22 zastřelených zvířat.

Pytláci si vybrali skvělé místo

Auto pytláků stálo na parkovišti u lesa a tato oblast opravdu nebyla vybrána náhodou. Poskytovala totiž pytlákům dobrý úkryt a zároveň také výhled na velkou mýtinu, kam si zvířata chodila pro potravu. Pytláci byli vybaveni profesionálními přístroji pro noční vidění, které jim umožňovaly lovit v noci. Areál také přímo sousedil se cvičištěm, na kterém se pravidelně střílí, takže to vypadalo, že na ně nikdo nemá šanci přijít.

Mnoho zvířat dokonce chodí z lesa směrem k mýtině, kde jsou pastviny. Takže na ně měli pytláci opravdu dobrý výhled. A to je nejspíš ten důvod, proč muž jménem Andreas S. mohl střílet přímo z auta, které bylo zaparkováno na parkovišti. Měl totiž tu nejnovější technologii s nočním viděním.

Podezřelého se podařilo rychle najít

Andreas S. ale po své střelbě z místa činu utekl, a nechal po sobě jen auto. Ale jakmile na místo dorazili další policisté, našli v něm baterku, která patřila zastřelenému policistovi. A také byl nalezen průkaz, který patřil právě střelci, takže pro ně nebyl žádný ho rychle identifikovat a najít. Také bylo v jeho autě nalezeno 22 zastřelených zvířat.

Diskuze Vstoupit do diskuze
101 lidí právě čte
Zobrazit další články