Oblíbená popová hvězda dostala záhadný balíček. Jeho obsah ji okamžitě rozplakal

Oblíbená zpěvačka se rozhodla zveřejnit okamžik, kdy dostala domů nečekaný balíček. Když jej otevřela, měla oči plné slz.

                   

Známá zpěvačka, herečka a producentka Doda (vlastním jménem Dorota Rabczewska) patří mezi nejúspěšnější polské umělce, kterým se podařilo prorazit na světovou hudební scénu. Proslavila se jako členka polské rockové skupiny Virgin. Následně se vydala na sólovou dráhu a vydala čtyři studiová alba, to poslední v loňském roce. Je dvojnásobnou držitelkou ceny MTV Europe Music Award. Známá je také jako herečka v polské kinematografii. Na svém instagramovém účtu má přes 1,5 milionu sledujících.

Během pandemie přestala živě vystupovat

Doda je známá tím, že je velmi excentrická osobnost, což dává najevo během svých vystoupení. Během coronavirové krize si bohužel musela dát od živých koncertů vynucenou pauzu. Doda, která vždy veřejně prezentovala, že její rodina a fanoušci je to, na čem jí v životě nejvíce záleží, tuto skutečnost nesla velmi nelibě. Místo toho se vrhla na produkci svého debutového filmu „Girls from Dubai“. Se svými fanoušky však zůstávala v neustálém kontaktu. Ti se jednoho dne rozhodli, že jí nečekaně překvapí.

Na Dodu čekalo od fanoušků speciální překvapení

Fanoušci na Dodě milují také její citlivou stránku osobnosti. Během pandemie jí proto poslali dárek, aby na ně nezapomněla a připomněli jí, jak je pro ně důležitá. Do jejího domu v polském městě Ciechanów zaslali obrovský balík, který převzala její matka. Uvnitř byla nádherná jarní kytice květin a v ní uprostřed zapíchnutý balónek s nápisem „Už se nemůžeme dočkat tvých koncertů. Chybíš nám. Fanoušci.“

i

Její příznivci na ni nezapomněli

Když Doda tento nečekaný dárek uviděla, rozplakala se dojetím. Neváhala a okamžitě sdílela krásný dárek a svoji reakci na Instragram. Tak dojemné gesto od svých fanoušků skutečně nečekala. Ve své reakci mezi slzami dojetí upřímně všem fanouškům poděkovala. Je vidět, že i během doby, kdy nemohli umělci být se svými fanoušky v přímém kontaktu, na ně jejich věrní nezapomněli a snažili se je podporovat.

Diskuze Vstoupit do diskuze
137 lidí právě čte
Autor článku

Bohumila Kočvarová

Zobrazit další články