Byl to zázrak, tvrdí řidič: To, co musel prožít, by nepřál ani svému největšímu nepříteli

Mladý řidič se ocitl v neobvyklý situaci, během které málem přišel o život. To, co ho potkalo během jízdy by nepřál ani svému největšímu nepříteli.

Popelář vrací koš do odpadkového koše i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Mnoho dětí po celém světě sní o tom, že by se v dospělosti rádi stáli popeláři. Je to zvláštní – většina lidí totiž tuto práci považuje za nechutnou. Koneckonců, koho by bavilo hrabat se mezi odpadky? No, odpověď je jednoduchá – popeláře. Častokrát lidé říkají, že nechtějí skončit jako popeláři. Pro ně je to ale práce úplně stejná, jako ostatní. A co je důležitější, velmi je tato práce baví. Popelářem se chtěl stát i mladý Tomáš a když tu možnost dostal, měl obrovskou radost. Netušil ale, že ho jeho práce málem připraví o život.

Životní sen

Pro Tomáše bylo povolání popeláře celoživotním snem. Nakonec se mu skutečně podařilo své vysněné zaměstnání získat. Byl v práci teprve měsíc a už musel řešit situaci, na kterou nikdy v životě nezapomene. „V pondělí brzy ráno utrpěl mladý zaměstnanec našeho inženýrského oddělení vážnou dopravní nehodu. Bylo to v neobhajitelné poloze, před jeho auto skočil jelen. Ten vyskočil vysoko, až málem proletěl čelním sklem a to přímo na místě řidiče. Síla nárazu byla taková, že jelen prakticky zdemoloval střechu transportéru.”

Tomáš málem přišel o život

Tomáš byl hospitalizován s vážným, život ohrožujícím poraněním hlavy. Byl okamžitě operován, ale zůstává v kritickém stavu. „Tomášovi je 36 let, je to ženatý otec dvou malých dětí. Prosíme všechny, aby se společně modlili (každý podle své víry) za Toma a jeho rodinu,“ napsala společnost na Facebooku. „Jako otvírák na konzervy se téměř třísetkilové zvíře probořilo autem. Náš mladý kolega v něm cestoval sám a utrpěl velmi vážné, život ohrožující poranění lebky.

lékaři převáží pacienta v nemocnici iZdroj fotografie: Freepik

Všichni se za něj modlí

Byl již operován, ale jeho stav je stále kritický. Ve firmě pracuje pět let, má dvě nezletilé děti, je ženatý, takže to, co se mu stalo, je po všech stránkách velmi tragické,“ řekl jeho šéf. “Je zázrak, že přežil. Všichni mu hrozně držíme palce, ale jeho šance jsou skutečně malé. Ještě větší zázrak bude, pokud se dokáže uzdravit,” komentovala jeho dcera.

Diskuze Vstoupit do diskuze
118 lidí právě čte
Autor článku

Jáchym

Zobrazit další články