Neuvěřitelně násilný incident v McDonald’s: Nejdříve bylo hrobové ticho, pak k tomu došlo

K násilí či nemístnému chování dochází bohužel po celém světě každý den. Případ, který se nedávno odehrál v jedné z restaurací McDonald’s si získal obrovskou pozornost.

Pobočka restaurace McDonald´s i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Restaurace McDonald’s patří mezi oblíbené podniky po celém světě a to i přes to, že jídlo, které v nich je podáváno, není vůbec zdravé. Každý z nás si jednou za čas zajde do fastfoodové restaurace. Jídlo zde nám chutná a když se nám nechce vařit a zároveň se chceme rychle najíst, jde o snadné řešení. Ne vždy ale návštěva takové restaurace dopadne dobře. Nedávný případ, který se odehrál v restauraci McDonald’s, obletěl celý internet. 

Obyčejná sobota se proměnila v peklo

Ze začátku to byla naprosto obyčejná sobota, po čase se ale proměnila v noční můru. Z na první pohled obyčejné restaurace, ve které se nemůže nic stát, začaly vybíhat vyděšené děti. Běžely jak o život. křičely přes celou ulici. V restauraci u samoobslužných automatů došlo k drsné potyčce. Na videu, které zaznamenává situaci odehrávající se v Londýně, je slyšet, jak zákazníci křičí a snaží se násilníky donutit k tomu, aby přestali. Jde také vidět páchané násilí a slyšet obrovské množství nadávek. Zatím není jasné, co k potyčce vedlo. 

policie zatýká podezřelého pachatele iZdroj fotografie: Pexels

Děsivé detaily

K celé potyčce mělo údajně dojít kvůli tomu, že jeden z lidí odposlouchával rozhovor dvojice, která stála u samoobslužného automatu a objednávala si jídlo. To poté vedlo k drsné rvačky, do které se připletlo několik dalších lidí. A incident také nezůstal bez povšimnutí. Jeden z lidí, který se rvačky zúčastnil, měl u sebe dokonce obrovský nůž.  Policie mezitím potvrdila, že mluvila s mužem, který byl sobotnímu incidentu přítomen. Bylo zahájeno vyšetřování a probíhají výslechy přítomných s cílem vypátrat podezřelé – ti jsou ale stále na svobodě.

Diskuze Vstoupit do diskuze
132 lidí právě čte
Autor článku

Jáchym

Zobrazit další články