Nechali si od realitní agentury upravit svůj dům. Neuvěříte, co pár našel pod svou postelí

Pár si nechal zrekonstruovat interiéry svého domu. Zanedlouho po nastěhování začali však slýchat podivné zvuky. Jejich původce však nikdo nečekali. Ještě, že si najali odborníka.

                   

Pár z americké Luisiany si nechal sestavit realitní projekt svého vysněného interiéru. O měsíc později bylo vše hotovo a připraveno k nastěhování. Byla to jejich první spolupráce s takovou firmou, takže moc nevěděli, do čeho se to vlastně pustili. Z počátku se zdálo, že je vše tak, jak má být. Uběhl teprve týden od doby, kdy se přestěhovali do svého zrenovovaného obydlí a začali slýchat podivné zvuky.

Zavolali profesionála

Neměli tušení, o co se jedná, ale zjistili, že vychází zespodu jejich postele. Bylo to přitom dost zvláštní, protože když postel posunuli, nic pod ní nebylo. Po menším průzkumu se ukázalo, že zvuky vycházejí z podlahy. Prohledat sklep bez odborné pomoci raději nechtěli, a tak ihned zavolali profesionála Jeffa Hornchoffa, aby jim pomohl příčinu zvuků odstranit. Ukázalo se, že tento úkol bude později pro Jeffa jeden z těch nezapomenutelných.

Jeff musel být velmi opatrný, když vstupoval do záhadného sklepa. Oblékl si speciální oblek, který ho ochrání před veškerými možnými nástrahami, se kterými by se mohl setkat. Byl odborníkem ve svém oboru, a tak zanedlouho našel zdroj hluku. Vytáhl ho ze sklepa a položil na stůl. Tohle nikdo z nich nečekal. Jakmile položil nález na stůl, každému bylo hned jasné, co bylo zdrojem znepokojivých zvuků.

Odměna v podobě medu

Pod postelí páru pod podlahou se uhnízdily včely. Našly si cestu do domu skrz škvíru v základech. Jak jistě víte, včely patří mezi chráněná zvířata, proto bylo velmi důležité, aby každá z nich zůstala naživu. Jeff si také uvědomil, že pokud nechá tyto včely žít, dostane od nich zdarma sladkou odměnu v podobě medu. Podle něj by se včelám v úlu nadále moc dobře nevedlo, protože se pro ně časem stane velmi stresujícím místem.

Byly by více schopné přijmout jakýkoliv přesun, kdyby měly svou královnu. Poté, co byl úl rozřezán na kousky a vložen do krabice pro včelaře, Jeff osvobodil královnu. Ta se rychle plazila do středu kusu zbylého úlu obklopena svými věrnými dělníky. Konec tohoto incidentu má dva pozitivní výsledky. Pár již neslýchá zvláštní zvuky a včely mají nový a lepší domov.

Co jste čekali, že bude původcem zvuků?

Diskuze Vstoupit do diskuze
50 lidí právě čte
Zobrazit další články