Dítě se rozplakalo, když vidělo, co dala jeho matka do pračky: „Tohle bych svému dítěti nikdy neudělala,” píše jedna z komentujících

Děti jsou na své hračky velmi fixované. Není divu, že jsou pak smutné z toho, že svého oblíbeného maskota nemohou najít. To, čemu čelil tento malý chlapec, je však ještě horší.

Žena dává prádlo do pračky i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Některé děti jsou na své maskoty a hračky velmi vázané, berou je všude s sebou a nemohou bez nich spát. Pokud se jedná například o plyšáka, je jasné, že jednou za čas se bude muset umýt nebo vyprat. Právě plyšové hračky jsou často živnou půdou pro bakterie a roztoče. To tedy znamená, že je musíme po čase vyprat, aby byly znovu čisté, voňavé a hlavně bez bakterií. Není to však jednoduché a to zvlášť v moment, kdy je dítě na hračku velmi fixované a i pár hodin bez ní pro něj může být hotovým peklem.

Vyprala mu oblíbeného plyšáka

Aby se rodiče vyhnuli případnému pláči a pocitu smutku, snaží se plyšové hračky svých dětí prát hlavně v noci, nebo během toho, co dítě spí. Tak dítě nezjistí, že o svou hračku přišlo a vrátí se mu dřív, než se stačí probudit. Pîrvu Cristina je hrdou matkou malého chlapce, který na svůj TikTok účet často zveřejňuje videa se svým synem. Na jednom z nich vidíme rozrušeného chlapce, který si všiml, že jeho oblíbený plyšák je v pračce. Když ho viděl, okamžitě začal plakat a žádal svou matku o to, aby mu pomohla.

Chtěl svého plyšáka zachránit 

Chlapec chtěl svého oblíbeného plyšáka vyndat, ale nemohl. Plakal a prosebně se díval na matku, aby mu nějak pomohla. Pod nahrávkou se objevily komentáře uživatelů, ve kterých někteří matku kritizovali za to, co se stalo. Většina uživatelů však problému rozumí a snaží se najít řešení, jak se vyhnout dramatu. Jiní však matku kritizují kvůli tomu, že dítě vystavila velmi stresové situaci.

Nenávistné a kritické komentáře

Místo uklidnění nebo objetí nahrává..
Proč jsi něco takového udělala?
Proto peru plyšáky v noci,  abych se vyhnula scénám jako je tato.
To bych svému dítěti nikdy neudělala, radši bych ho myla v noci, když spí, aby chudinka tolik neplakal. Bylo mi ho líto.

@criss_394 Cand iti baga ma-ta jucariile la spalat😂😂#kevin #inimamea ♬ sunet original – Pîrvu Cristina

Aby se předešlo takovým situacím, mohou se rodiče pokusit s dítětem mluvit o tom, že plyšáky je třeba umýt, aby se zbavili bakterií a roztočů. Můžete se také pokusit najít alternativní řešení, jako je nákup nového plyšáka nebo hračky, která by mohla nahradit tu, která je momentálně v pračce.

Diskuze Vstoupit do diskuze
72 lidí právě čte
Autor článku

Jáchym

Zobrazit další články