Předpověď lásky: Výběr zednářské nádoby napoví, co vás čeká v milostném životě

Dnes pro vás máme něco trochu jiného. Vyberte si jednu z následujících čtyř zednických nádob a dozvíte se, co váš čeká v soukromí. Chcete-li se lépe rozhodnout, zamyslete se nad svou oblíbenou barvou nebo nad barvou, která charakterizuje vaše současné sociální vztahy. Vybírat můžete:

  • Červená
  • Fialová
  • Růžová
  • Žlutá

Červená

Pokud jste si vybrali láhev s červenou tekutinou, není pro vás nejlepší čas na velká a důležitá rozhodnutí v romantickém vztahu. V budoucnu vás otestují různé emoce a situace. A pokud je překonáte, existuje velká šance, že spolu zestárnete. Do té doby si užívejte každý krásný okamžik života.

Fialová

Vybrali jste si druhou láhev s krásnou, fialovou tekutinou? V tomto případě čelíte romantickému období, které se snažíte prožít. Romantické setkání nebo překvapení může váš vztah posunout na zcela novou úroveň. Nebojte se toho a nechte se unášet emocemi a krásnými okamžiky, které právě zažíváte. A pořádně si je všechny užijte.

Růžová

Růžová tekutina ve třetí lahvi ukazuje, že v budoucnosti obdržíte mnohem více lásky, než kterou získáváte nyní. Vaše blízká budoucnost se bude vyznačovat pozorností a vzájemným respektem mezi vámi a vaší drahou polovičkou. Nebudete mít v životě zármutek a negativní emoce odejdou pryč. Přijde období, ve kterém se váš vztah posílí, a můžete dokonce udělat velké rozhodnutí, pokud jste ho zatím neudělali.

Žlutá

Poslední láhev se žlutou tekutinou naznačuje, že se ve vašem životě brzy otevře nová kapitola, na kterou jste již dlouho čekali. Odložte své emoce a důkladně diskutujte o vztahu mezi vámi a partnerem a o tom, zda má smysl do tohoto vztahu investovat další energii. I v tomto období se můžete setkat s novou osobou, se kterou se rychle sblížíte.

Úvodní obrázek: Freepik, Zdroj: Filantropikum.com

Další příspěvky

Předchozí příspěvek Následující příspěvek