Po porodu nevěřila vlastním očím. Její přítel pro ni vymyslel překvapení, které zrealizoval společně se zdravotním personálem

Porod a celkově narození dítěte bývá jeden z nejkrásnějších momentů v lidském životě. Ale co teprve, když se následně stane ještě další překvapení.

i Zdroj fotografie: Unsplash
                   

Když byla novopečená maminka opět schopna, začít se starat o svou dceru, čekalo ji neskutečné překvapení. Sestřička jí dceru přinesla spolu se vzkazem. Ten byl od jejího přítele Chada. Ten už následně stál u její postele, díval se na své dvě holky a zeptal se ji na otázku, která měla rozhodnout o jejich budoucnosti.

Překvapení v postýlce

Matka už vyčerpáním nemohla ani mluvit. Byla velmi emotivní a už chtěla svou dceru vidět. Když jí holčičku přinesli, měla okolo sebe nejen svého přítele, ale i příbuzné a nemocniční personál. Ten byl totiž do celé akce taktéž tajně zapojený. Na dceři měla cedulku s nápisem: „Vezmeš si mě?“.

muz-navleka-zene-prsten iZdroj fotografie: Unsplash

Otec novorozené dcery Chad zorganizoval velikou akci, do které zapojil příbuzenstvo i nemocniční personál. Sestřička, která se nacházela u porodu a ten den se i starala o miminko, dala, na Chadův pokyn, na dceru vzkaz. Pak už se jen čekalo, kdy si maminka vzkazu všimne.

Nemohla ho odmítnout

Žena se otočila směrem k sestřičkám, kde už čekalo i natěšené příbuzenstvo. Její přítel klečel u postele a opět zeptal se jí zeptal: „Vezmeš si mě?“. Samozřejmě, že řekla: „Ano!“. Byla to velmi výjimečná chvilka pro oba, oba byli naměkko z narození dcery a tohle jen přililo olej do ohně. Všichni jim tleskali několik minut ve stoje, protože to byla žádost velmi dojemná a krásná.

Diskuze Vstoupit do diskuze
123 lidí právě čte
Zobrazit další články