Největší překvapení v televizní talentové soutěži. Toto od starého pána nikdo nečekal

Šokující vystoupení v televizních talentových soutěžích jsou častá. Ovšem od starších lidí to už většinou nikdo nečeká.

Mikrofon v soutěži i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Občas se v různých talentových soutěžích vyskytne někdo, kdo opravdu dokáže překvapit. Například svým vzhledem, věkem nebo s věcí, kterou přijde předvádět. Pak se můžou stát dvě věci, buď to porota a diváci přijmou nebo naopak ne. Soutěžící, je většinou vyveden ze sálu pomocí hlasitého pískání. Známé jsou různé případy, kdy právě účastník této soutěže klamal především svým vzhledem a vystupováním. Právě předtím, než vůbec nějaké vystoupení začalo.

82letý válečný veterán všechny překvapil

Když do sálu americké soutěže Amerika má talent dorazil John Hetlinger a oznámil, že bude zpívat. Všichni očekávali, že se předvede v nějaké pomalé písni nebo operní árii. Napovídal už o tom, jeho život, který žil předtím, než odešel do důchodu. Pracoval totiž 21 let u letectva a dříve si prošel i válkou. Přesně od někoho takového se očekávalo klidné vystoupení s kapkou elegance a taktu, ale nestalo se tak, místo toho přišlo úplně něco jiného

Sám John uvedl, že svou vášeň pro zpěv objevil na jedné ze svých oblíbených plaveb se svou ženou. S tou celý život pobývá v Coloradu. Na jedné plavební lodi se zúčastnil karaoke večera a jeho láska ke zpěvu byla na světě. V rozhovoru před vystoupením uvedl, že jeho pěveckými vzory jsou například Bing Crosby, Frank Sinatra a Tony Bennett. Rozhodl se zazpívat, ale nakonec něco z trochu jiného soudku. Předvedl nu-metalovou píseň Bodies od Drowning Pool, kterou absolutně všechny zaskočil.

Vystoupení mu nakonec přineslo postup

I když všechny přítomné v sále naprosto překvapil, což si můžete všimnout na videu dle tváří přítomných porotců, na postup mu to stačilo. Jediná porotkyně Heidi Klum hlasovala proti jeho postupu, a tak se dostal do dalšího kola soutěže, kde mu už štěstí tolik nepřálo. S písní Dracula od Roba Zombieho, už tolik kladných ovací nezískal. Naproti tomu byl ale Simon Cowell u vytržení z podaného výkonu a jeho vystoupení kvitoval. I tak John do dalšího kola nepostoupil a jeho pomyslné vystoupení navždy zůstane v historii Amerika má talent.

Staří lidé v české verzi soutěže

V české verzi této soutěže se objevili různí stejně staří lidé jako John, ale místo potlesku většinou schytali nesouhlas. V případě vystoupení v něčem, co se nehodilo k jejich věku, se většinou jednalo o naprostý bizár. To se většinou později projevilo i v hodnocení porotců a navíc se ještě na nějaký čas stali hvězdami internetu, díky nakažlivému šíření jejich videozáznamu.

Diskuze Vstoupit do diskuze
89 lidí právě čte
Autor článku

Aneta

Zobrazit další články