Pes neustále štěkal na dítě. Po určité době jeho majitelé zjistili, co se jim vlastně snaží říct

Od narození spolu fungovali jako dva parťáci. Řeč je o malém chlapci a buldočkovi. Jednoho dne se však vše změnilo. Pejsek začal na chlapce z ničeho nic hystericky štěkat.

                   

Batole bylo s tímto psem nerozlučné již od svého narození. Najednou se však vše změnilo. Čtyřnohý přítel se začal chovat velmi zvláštně. Dítě tuto změnu moc nezaznamenalo. Dospělí v jeho okolí ale ano. Náhlá změna je poměrně vyděsila. Měli strach, že pes dítěti nějak ublíží. Například jej napadne, nebo mu bude dělat naschvály.

Narodili se přesně ve stejný den

Zpočátku nikdo nevěděl, co se se zvířetem děje. Chlapcova matka Laura zjistila zajímavé informace o dvou hlavních aktérech tohoto příběhu. Chlapec Jeffrey a buldoček Sammy se narodili přesně ve stejný den. Tehdy jim bylo oběma shodných jedenáct měsíců. Je neobvyklé, že by byli děti a psi až tak moc sehrané. Že by jednoduše spojovalo něco tak unikátního jako je přesně datum narození.

Jeffrey byl ve skutečnosti o pět minut starší, ale to Sammy samozřejmě nevěděl. A aby to bylo ještě zajímavější, narodili se oba ve stejném domě. Sammy byl jedno ze štěňátek fenky, která v domě dříve pobývala. Lauřiny kontrakce také začaly v té stejné budově. Od narození byla tato, dá se říci dvojčata, nerozlučná a téměř vše dělala společně.

Mají mezi sebou zvláštní pouto

Když Jeffrey dostal novou hračku, Sammy musel mít také něco nového. Chlapcova maminka se postarala o to, aby se ani jeden z nich necítil nijak zanedbávaný. Ve své podstatě měli Jeffreyho rodiče dvě děti. Akorát, že jedno z nich mělo čtyři nohy, čenich a ocásek. Rodina však tento vztah nebrala jako něco zvláštního či neobvyklého.

Oba se sblížili natolik, že vycítili, kdy byl jeden z nich nablízku tomu druhému. Přesně jako pravá dvojčata, o nichž je známo, že mezi sebou mají zvláštní pouto. A právě díky tomu Sammy vycítil, že s Jeffreym není něco v pořádku. Upozornil tak chlapcovi rodiče na hrozící nebezpečí. Tím byla zvýšená teplota, která poukazovala na imunitní reakci v těle.

Co si myslíte o poutech dětí se zvířaty?

Diskuze Vstoupit do diskuze
63 lidí právě čte
Zobrazit další články