Příčiny negativní energie u vás doma. Prvky způsobující vztek, úzkost a depresi

                   

Energie je všude a všechno je energie. Pokud se nad touto frází na chvíli zamyslíte, pochopíte, je-li ve vaší domácnosti negativní energie, ovlivní to nejen vaši náladu, ale i život. Domov je přístavem, kde je důležité odpočívat a užívat si čas s rodinou i sami se sebou. Pokud cítíte hněv nebo úzkost, jakmile vkročíte do svého domu nebo bytu, pravděpodobně není něco v pořádku. Níže uvádíme možné příčiny negativní energie u vás doma a způsoby, jak v něm obnovit mír a harmonii.

Vzduch musí být čistý a příjemně vonět

Pokojové rostliny absorbují toxiny, znečišťující látky a mikročástice. Čistí atmosféru. Vyberte si pro svůj domov takové květiny, které nepotřebují zvláštní péči a udržujte svou domácnost svěží. Je-li naopak klima těžké a tmavé, bude se ve vás držet hněv a podrážděnost.

Rozbité věci způsobují pocit zoufalství

Uštípnutý kus skříně, přilepená zásuvka, utržený knoflík nebo díra ve zdi, to je jen několik málo příkladů, které mohou negativně ovlivnit vaši psychiku. Udělejte si seznam věcí, který potřebujete změnit a opravit. Postupujte krok po kroku a až budete hotoví, pocítíte změnu nálady k lepšímu.

Nepořádek způsobuje stres

Věřte tomu nebo ne, ale nepořádek doma vytváří vnitřní rozruch. Jakmile nemůžete najít to, co hledáte, začínáte být vzteklí. Věnujte 10 – 15 minut denně úklidem prostoru, který nejvíce využíváte, a nebojte se občas vyhodit to, co nepoužíváte nebo již nepotřebujete.

Zablokované hlavní dveře

Vstup do domu by měl být vždy příjemný – přední dveře by měly být bez překážek, jako jsou boty, nebo velké předměty, například váza, atd. Snadno by měly jít otevřít dokořán a umožnit volný vstup. Nezapomínejte, že při překročení prahu získáte celkový obraz domácnosti.

Úvodní obrázek: Freepik, Zdroj: Astrology.gr

Diskuze Vstoupit do diskuze
108 lidí právě čte
Zobrazit další články