Tento přírodní nápoj přirozeně vyčistí vaše tepny a ochrání vaše srdce před nebezpečím 

Srdce je nejdůležitější orgán vašeho těla. Je proto velmi důležité, abyste jeho funkci pravidelně podporovali konzumací správných potravin.

                   

Bez zdravého srdce nemůžete žít zdravý život. Je proto důležité, abyste o tento důležitá orgán pečovali a dopřáli mu správné potraviny, které podpoří jeho funkci – a to nejlépe přirozenou cestou. Jednou z těch nejúčinnějších možností je pravidelně konzumovat nápoje z přírodních léčiv, jako citron, zázvor, cibule a především také jablečný ocet. 

Proč byste neměli zanedbávat zdraví srdce

Zdraví srdce souvisí především s hladinou cholesterolu, který má ve své krvi naprosto každý z nás. Jedná se o druh tuku, který lze získat především z potravy, a který zastává mnoho důležitých funkcí v těle – zejména však zdraví kardiovaskulárního systému. Jeho vysoká hladina ovšem může mít velmi nebezpečné dopady na váš organismus. Ta totiž často souvisí s ucpáváním tepen, což může vést ke vzniku nebezpečných onemocnění, jako je například infarkt, mozková mrtvice nebo například vznik krevní sraženiny.  

Je proto důležité, abyste svou hladinu cholesterolu neustále udržovali na uzdě a chránili tak své tepny před jeho přílišným zanesením. S tím vám však mohou skvěle pomoci některá přírodní léčiva, ze kterých si můžete připravit velmi účinný, léčivý nápoj. 

Léčivý nápoj pro zdraví srdce 

Abyste své tepny ochránily před vysokou hladinou cholesterolu, je dobré zařadit do svého jídelníčku správný léčivý nápoj. K jeho přípravě budete potřebovat následující ingredience:   

  • Cibulová šťáva
  • Jablečný ocet
  • Citronová šťáva
  • Zázvorová šťáva
iFotografie: Pexels

Samotná příprava je již velmi snadné. Vezměte hrnec, vlijte do něj všechny přísady a poté směs zahřívejte po dobu 30 minut, dokud nebude dostatečně řídká. Následně ji přelijte do skleněné lahve a uložte ji stranou na chladné místo. Abyste získali ty nejlepší výsledky, vypijte 1 polévkovou lžíci tohoto zázračného nápoje smíchanou s vodou každý den ráno na lačno.  

Přínosy jednotlivých ingrediencí

Cibule je bohatá na kvercetin, antioxidační látku, která chrání tepny před cholesterolem, tvorbou tlaku a potenciálním ucpáváním. Jablečný ocet odstraňuje antioxidanty a přirozeně čistí krev. Citron a zázvor patří mezi ty nejúčinnější přírodní léčiva, které přirozeně zabraňují ucpávání tepen, snižují krevní tlak a odstraňují z krve veškerý cholesterol a toxiny. Kromě těchto výhod nápoj podporuje také hubnutí a produktivitu během dne. 

Diskuze Vstoupit do diskuze
108 lidí právě čte
Zobrazit další články