Pár koupil starou stodolu, kterou se chystal kompletně zrekonstruovat. Výsledek vás ohromí

Manželský pár se rozhodl zrekontruovat starou rozpadlou stodolu, aby si splnil sen. Je k neuvěření, jak stodola vypadá dnes.

                   

Manželský pár se dlouho poohlížel po nějakém novém bydlení. Na internetu narazili na prodej luxusního sídla na břehu Mexického zálivu na Floridě, ke kterému patřila i stará, zchátralá stodola. O vilu mělo zájem mnoho kupců, ale starou stodolu nikdo nechtěl. Vzhledem k tomu, že stavební pozemek byl dost velký, manželé dostali nápad, že se s dalšími zájemci o budovy podělí.

Koupili starou stodolu

Vzhledem k tomu, že jejich finanční možnosti jim neumožnily koupit celý objekt, dohodli se proto s dalším manželským párem, že si odkoupí pouze část pozemku se starou stodolou a oni si nechají vilu na druhém konci pozemku. Tato dohoda byla výhodná pro obě strany. Manželé Debora a Pavel si tak splnili svůj dávný sen o bydlení na Floridě a druhý manželský pár byl šťastný, že se zbavil této nehezké polozchátralé budovy.

i

Pustili se do rozsáhlé rekonstrukce

Stará stodola byla pochopitelně neobyvatelná, a proto musela projít úplnou rekonstrukcí. Manželé si z toho však nic nedělali a pustili se do rekonstrukce s grácií. Celé proměna trvala pouhé 2 měsíce, za které byla zchátralá stodola k nepoznání. Manželé odvedli většinu práce úplně sami, pomoc odborníků potřebovali akorát při připojování elektriky.

i

Debora dokonce přišla na způsob, jak co nejvíce ušetřit na vybavení domu. Nakoupila levně starý nábytek, který kompletně přetvořila do retro stylu.

i

Manželé dostali od předchozích majitelů zadarmo starý krb, který vlastní silou přeměnili na elektrický. Nyní vypadá skutečně jako nový.

i

Koupelna, kuchyň a ložnice jsou vyzdobeny v modro -bílé barvě a stěny jsou potapetované v retro stylu. Manželé se zde cítí velmi příjemně a říkají o svém domovu, že se stal proměnou velmi útulný.

i

Proměna se rozhodně povedla

Dům vypadá po celkové rekonstrukci naprosto úchvatně. Dokonce ani není poznat, že se původně jednalo o starou stodolu. Manželé si ho přetvořili podle vlastních představ a cítí se v něm pohodlně. Zvolený retro styl interiéru lehce připomíná život na zámku. Manželé jsou na sebe právem pyšní a nyní už jim nic nebrání se do svého nového sídla nastěhovat a užívat si spokojených dnů na březích Mexického zálivu.

i
Diskuze Vstoupit do diskuze
97 lidí právě čte
Zobrazit další články