Relaxační zóna z dřevěných kůlů vyniká svou praktičností, cenou a snadnou výrobou

                   

Ačkoli se to nemusí vůbec jevit jako snadný úkol, pro vytvoření klidného koutku pod širým nebem, není potřeba příliš mnoho. Ostatně to dokázal tento muž, jehož výtvor vás uchvátí stejně jako jeho sousedy. Najít si místečko pro relaxaci a pohodu je ve městě obtížné, dokonce i na svém vlastním dvorku. S tím se právě rozhodl něco udělat a během krátké chvíle vytvořil něco úžasného, čím bychom vás dnes rádi inspirovali.

Šest dřevěných kůlů v zemi a bylo to

Hned za domem muž objevil malý čtvercový prostor, který se rozhodl zužitkovat. Svůj projekt zahájit zatlačením šesti dřevěných kůlů do země. V zásadě měly tvořit základ pro zdi, které budou muže izolovat od zvídavých pohledů jeho sousedů a kolemjoudích. Dřevěnými kůly to ale samozřejmě neskončilo. Naopak, to byl jen začátek. Muž začal na konstrukci přidávat cedrové lamely, které poskytly jak krytí, tak i proudění vzduchu. Jakmile byl hotov se stěnami, pustil se do dřevěné podlahy, kterou si také zhotovit zcela sám.

Náklady na dřevěnou terasu

Možná si teď říkáte, co všechno to mohlo stát.

  • Kůly
  • Cedrové lamely
  • Dřevěná podlaha

To všechno je materiál, který se zpravidla pohybuje ve vyšších peněžních položkách. Ovšem v tomto případě se nejednalo o nic významného, ceny nebyly vysoké a přesto výsledek stojí za to. A navíc, i kdyby si chtěl muž připlatit, za pohodlí a soukromí to přece stojí. Co říkáte? Nyní si může být jistý, že jej nikdo z okolí nesleduje a na dřevěné terase se může povalovat klidně i nahý, bude-li chtít.

Překvapení pro manželku

iAwesomeinventions

Muž ale neudělal radost pouze sobě. Ukázalo se, že příjemně překvapil i svou manželku, která po návratu z práce nestačila věřit svým očím. Dvorek u jejich domu se zcela změnil a získal místo k odpočinku a relaxaci. Nyní manželé nemusí jezdit na drahé dovolené nebo do přírody, aby nalezli klid, mohou společně odpočívat na tomto krásném místě ze dřeva schovaní před celým světem.

Obrázky: Awesomeinventions

Diskuze Vstoupit do diskuze
120 lidí právě čte
Zobrazit další články