Právě vyhledáváte: Renovace

Umělec přeměnil staré přepravní kontejnery v minimalistický dům

Dům, vytvořený z přepravního kontejneru, nemusí být zvenčí příliš atraktivní, ale jakmile člověk vstoupí do jeho interiéru, nestačí se divit svým očím. Design a funkčnost spojují umění s recyklací. Umělec, který se rozhodl zrekonstruovat nepotřebný kontejner na útulný domov, interiér naplnil znovu použitým nábytkem a k tomu zapojil svou nevídanou fantazii.

POKRAČOVAT VE ČTENÍ

Relaxační zóna z dřevěných kůlů vyniká svou praktičností, cenou a snadnou výrobou

Ačkoli se to nemusí vůbec jevit jako snadný úkol, pro vytvoření klidného koutku pod širým nebem, není potřeba příliš mnoho. Ostatně to dokázal tento muž, jehož výtvor vás uchvátí stejně jako jeho sousedy. Najít si místečko pro relaxaci a pohodu je ve městě obtížné, dokonce i na svém vlastním dvorku.

POKRAČOVAT VE ČTENÍ

Ruina středověké věže zrekonstruovaná do unikátního dovolenkového domu

Na řeckém poloostrově Mani se nachází hora – a uprostřed této hory stojí stará opuštěná věž. Zdá se, že i přístup na tuto věž může být velice obtížný, rozhodně ne, aby někdo chtěl koupit a bydlet v ní. Avšak jeden mladý pár se rozhodl, že tuto věž skutečně koupí a zrenovuje ji.

POKRAČOVAT VE ČTENÍ

Rekonstrukce přívěsu na geniální mobilní příbytek s veškerým vybavením a komfortem

Jistý pár z Aljašky nouze přiměla k přestavbě svého malého karavanu na plnohodnotné bydlení. Ana White a její manžel si z přestavby karavanů dokonce udělali výnosný byznys a jejich výsledky jsou neuvěřitelně geniální.

POKRAČOVAT VE ČTENÍ

Útulné bydlení na kolech ze starého školního autobusu a kontejneru

Prodat dům, opravit si starý autobus, propojit jej s kontejnerem a vytvořit tak si bydlení na kolech? Myšlenka, která probleskla hlavou nejednoho člověka s kouskem vnitřního dobrodruha. Ovšem jen málokdo se k naplnění tohoto konvencím se vymykajícího nápadu skutečně odhodlá.

POKRAČOVAT VE ČTENÍ

Kuriózní hostel v přestavěném školním autobusu

Někteří lidé si k bydlení vyberou opravdu podivné místo. Jako například pár z tohoto příběhu. Oni a jejich roční dcera žijí v autobuse. A to ne ledajakém. Pamatujete si z filmů typické žluté autobusy, které sbírají děti a vozí je do školy?

POKRAČOVAT VE ČTENÍ