Po bližším prohledání přestane být tato fotografie normální. Naopak ve vás vzbudí naprostou hrůzu a možná i pohoršení

Rodinné focení je vždy zábava, obzvlášť pokud máte malé děti. Ale občas to zkrátka nejsou jenom děti, které dělají neplechu, nýbrž i dospělí.

                   

Rodina byla na chatě společně s příbuznými. Maminka, tatínek a jejich čtyři děti. Byli tam na víkend, aby utekli z hektického monotónního života. To se jim povedlo, vyrazili už v pátek odpoledne a k večeru tam dojeli. To už se tam nacházelo i příbuzenstvo, sestry, bratři, tety, strejdové a dalo by se pokračovat. Během večera se otevřela jedna flaška alkoholu a všichni pili a slavili. Zkrátka víkendová sešlost, jak má být. To by ovšem nebyl pořádný víkend na chatě, kdyby se někdo neopil a nezpůsobil poprask, i když v dobrém slova smyslu.

Nenápadně se dostal na fotku

Rodina si pokojně seděla na gauči a děti běhaly tam a zpátky. Popíjeli trochu vína a piva a dobrá nálada v nich jen rostla. Tetu muže napadlo, že by je mohla vyfotit, aby měli nějakou vzpomínku do památečního fotoalba. Tak si všechny děti sedly hezky mezi své rodiče a všichni čekali. Než si tato bláznivá teta konečně nastavila fotoaparát, stihl mužův bratranec proniknout do fotografie. Kde se umístil, to už je otázka. Samotná rodina si ho vůbec nevšimla, ani nevěděla, že je vůbec na chatě. Teta je vyfotografovala a fotku jim vyvolala.

obrazek-sedici-rodiny-dole-se-zakrouzkovanim i

To, že je jejich příbuzný na fotografii zjistili až po několika týdnech. Přišel totiž za nimi na menší návštěvu. Když si všimnul fotky, která se nacházela na poličce v předsíni, okamžitě se začal smát. Nikdo nechápal důvod jeho záchvatu smíchu, až jim řekl, že netušil, že se mu to povedlo. Nikdo stále nechápal, tak jim celou situaci musel podrobně povyprávět. To už se ale káceli smíchy všichni. Ihned si ho šli na obrázku najít a všem se to povedlo. Teď s takovým příběhem budou žít až dokonce svého života a s radostí ho budou převypravovat dál.

Diskuze Vstoupit do diskuze
88 lidí právě čte
Zobrazit další články