Andrea Bocelli dechberoucím romantickým duetem se svou krásnou manželkou dojal publikum k slzám

Nejslavnější italský tenorista rozněžnil své publikum, když na koncertě vystoupil i se svou krásnou ženou. Zazpívali spolu dokonale romantickou píseň.

zpěvák žena sako mikrofon
                   

Italský nevidomý tenorista Andrea Bocelli získal mnoho ocenění za svůj přínos kultuře a svým úžasným hlasem rozdával radost na koncertech po celém světě. Má na kontě spoustu dechberoucích duetů, přesto jeden chyběl. Tento chybějící duet byl nakonec doplněn, když vystoupil se svou krásnou ženou Veronikou Berti na intimním malém koncertě. Jejich společná píseň je velmi romantická a publiku vháněla slzy do očí.

Těžké začátky tenoristy

Andrea Bocelli od narození trpěl poruchou zraku. Ve 12 letech přišla nešťastná nehoda, kdy jako fotbalový brankář utrpěl ránu do oka, která vedla ke krvácení do mozku, jež zapříčinilo jeho trvalé oslepnutí. Navštěvoval hudební školy a ústavy pro nevidomé a poté vystudoval práva. Zaměstnání v tomto oboru ale vykonával jen krátce, protože láska k hudbě byla silnější. Dlouho se jako zpěvák nemohl prosadit a byl odmítán vydavatelstvími.

Po všech odmítnutích se nakonec živil jen jako barový klavírista a zpěvák. Až v roce 1992 přišel zlom, když ho rocková hvězda Zucchero přizval ke svému duetu. Tato píseň oslovila i Luciana Pavarottiho, kterému se nechtělo ani věřit, že slyší prostého barového zpěváka. Andrea se díky tomu stal známým v Itálii. Díky písni „Con Te Partiró“ se rychle proslavil po celém světě. Nyní na svých turné spolupracuje i s Českým národním symfonickým orchestrem.

andrea bocelli i

Láska mezi zpěvákem a manažerkou

Vztah Andrey a Veroniky začal jako čistě profesionální, neboť byla jeho manažerkou. To se ale přesunulo do osobnější sféry a brzy bylo jasné, že k sobě cítí víc, než jen pracovní vztah. Andrea byl k manželství zpočátku skeptický, protože již měl za sebou rozvod s bývalou ženou, se kterou má dva syny. Veronika s Andreou proto čekali více než deset let, než se nakonec vzali. Andrea se svěřil italským novinám, že je šťastný, že Veroniku učinil svou ženou před Bohem a jejich blízkými přáteli.

Andrea s Veronikou mají v sobě nejen ohromné množství lásky, ale také jim dokonale ladí jejich hlasy. Na malém intimním koncertě spolu zazpívali duet „Qualche Stupido“. Když tento slavný pár, který má již společnou dceru, dozpíval, celé publikum se na ně dívalo se slzami v očích a neuvěřitelně jásali. Diváci si nejspíše uvědomili, jak je tato píseň zvláštní a jak moc pro Andreu znamená.

Diskuze Vstoupit do diskuze
138 lidí právě čte
Zobrazit další články