Rybář chytil opravdu podivnou štiku. Nemohl uvěřit tomu, co se skrývalo uvnitř jejího těla

Australskému rybáři se povedl skutečně nečekaný úlovek. Uvnitř štiky, kterou chytil, se skrývalo něco opravdu podivného. O nález se hned podělil na sociálních sítích.

                   

Rybáři jsou často překvapeni tím, jak nezvykle velkou rybu se jim podařilo chytit. Tento rybář byl však šokován úplně z jiného důvodu. Štika, kterou ten den ulovil, nebyla nijak zvlášť velká. Uvnitř této ryby se však ukrýval opravdu podivný nález. S kuriózním úlovkem se rybář ihned pochlubil internetu.

Na ryby vyráželi už dlouhé roky

Rybářský pár Jeremiah a Andy ze Spojených států vyráží za svým koníčkem skoro každý víkend. Nejsou tedy ve svém oboru žádnými nováčky a na kontě už mají velký počet úlovků, se kterými se rádi chlubí na internetu. To, co na své sociální sítě sdíleli tentokrát, ale šokovalo všechny jejich sledující. 

i

Štika byla na první pohled podivná

Ten den to byl už několikátý úlovek, a Jeremiah tak rybě nejprve nevěnoval větší pozornost. Vytáhl rybu z vody a Andy v tu chvíli zděšeně zakřičela. Štika, kterou vytáhl na břeh, měla nezvykle velké břicho. Bylo nafouklé, jakoby snad štika pozřela želvu, nebo nějaký jiný předmět. 

iZdroj fotografie: Depositphotos

Rozhodli se rybu prozkoumat

Zvědavost jim nedovolila, nechat situaci jen tak být. Andy s tím nejprve nesouhlasila, ale nakonec se dvojice přeci jen rozhodla rybu rozříznout, a tento moment natočit. Celá situace byla totiž opravdu zvláštní a oni se o video chtěli podělit se světem.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Uvnitř štiky našli šokující věc

Na videu je vidět, že břicho štiky se nijak zvlášť nepohybuje. Jeremiah pak ale vzal do ruky nůž a rybě prořízl břišní stranu. To, co našel uvnitř je zděsilo. V břiše štiky se nacházela ještě živá ryba! Štika nejspíše menší rybku spolkla vcelku, a rybáři jí nevědomky zachránili život.

Ryba pravděpodobně dostala druhou šanci

Pod videem, které má nyní přes 2,5 milionu zhlédnutí, se ihned strhla živá diskuze. Lidé se zde dohadovali o tom, co Jeremiah s Andy udělali s živým nálezem uvnitř štiky. Uživatelé se nakonec shodli na tom, že pár pravděpodobně dal nebohé rybce druhou šanci a rozhodl se jí vypustit zpět do řeky. Snad si příště bude dávat větší pozor!

Diskuze Vstoupit do diskuze
67 lidí právě čte
Zobrazit další články