Kočka je schovaná někde na obrázku, zkuste ji najít. Jestliže to zvládnete, máte fenomenální zrak

Mozek bychom měli cvičit pravidelně, a to nejen četbou, psaním a posloucháním, ale i hledáním předmětů na obrázku. Dnes si můžete zkusit najít na obrázku kočku.

i Zdroj fotografie: Unsplash
                   

Kočky jsou úžasná stvoření. Jsou mazlivé, přítulné, milující a zároveň ze sebe umí udělat namyšlenou primadonu, které pokud se jen dotknete, tak shoříte v plamenech pekelných. Ke všemu mají skvělý schovávací a maskovací instinkt, ví kam, kdy a jak. A tady nemluvíme o pár hodinové procházce a následně pospíchání domů na oběd. Ony se velmi rády schovají v domě, a to tím způsobem, že je pouhé lidské oko nespatří. A lezou kompletně všude, přesvědčte se sami.

Vychytralé zvíře už od přírody

Kočky se netoulají ulicemi bezdůvodně, můžou být smutné, opuštěné či hladové. Pravidelně odcházejí, aby se cítily bezpečně. To je taktéž důvod, proč tráví velkou spoustu času s člověkem, dává jim pocit jistoty a bezpečí. Co se procházek a mini útěků týče, nebojte se. Ona se vrátí, a to v plné síle a odpočatá. Tak či onak, kočku nikdy nezpozorujete během své procházky, to už má zvíře vymakané a je schopné splynout s prostředím, a to včetně jejich pohybu. Díky tomu převážně loví, je celou tu dobu zamaskovaná na stromě a vyčkává na moment překvapení.

i

Tento obrázek se zdá býti krutým, ale věřte, že ta kočka tem někde je. Dál nečtěte, dál se už nachází spoiler, a to vy přece nechcete. Ano, kočka se schovává za mikrovlnkou. Tak vidíte, doufáme, že jste ji našli. Náš mozek není uzpůsoben na to, abychom viděli všechno a hned. Na internetu jsou k dispozici tyto testy, díky kterým zjistíte, jak na tom váš mozek je. Podpořit mozek můžete i snědením několika vlašských oříšků, neboť v sobě mají velké množství tuku a minerálů. Každý kočku po chvilce hledání určitě našel.

i
Diskuze Vstoupit do diskuze
74 lidí právě čte
Zobrazit další články