Zapeklitá hádanka, na obrázku se nachází panda, ale jen pár jedinců ji objeví. Budete jedni z nich?

Na fotografiích se občas objeví postava či předmět, který tam původně neměl vůbec být. Tato fotografie je toho jasným příkladem, přikradla se tam panda.

Panda žere trávu i Zdroj fotografie: Unsplash
                   

Junior Achievement je organizace, která pomáhá vzdělávat mladě lidi, převážně v ekonomické sféře. Byla založena v roce 1919 ve Spojených státech amerických a dnes je rozšířena ve 118 zemích světa, včetně České republiky. Původním a hlavním posláním bylo a je, poskytovat mladým lidem ve věku 6-22 let, praktické vědomosti v oblasti ekonomiky a dále znalosti rozvíjet. Chtějí, aby lidé uměli komunikovat a aby se sami rozvíjeli. To je v životě velice důležité. Českou pobočku založil v roce 1992 pan Tomáš J. Baťa.

Každý měl s sebou hračku

Když se konal každoroční summit v roce 1978, tak byla, jak je zvykem, pořízena společná fotografie. Na ní se měli vejít všichni účastníci setkání, děti a studenti, organizátoři a pozvaní. Už i tenkrát tam byli i šestileté děti, které musely být velmi statečné, jet takovou dálku bez rodičů. Brali si s sebou nejrůznější hračky, převážně ty plyšové. Podle výpovědí je vždy tahali všude, kam to bylo možné, na společná jídla, na schůze a setkání, a hlavně do postýlek večer, když šli spát. A jedno dítko zvládlo propašovat svou hračku i na společnou fotku.

Starý obrázek se spoustou lidí i

Hračkou byla plyšová panda, kterou si tam donesla malá holčička Hannah. Společnou fotografii našla Tracy Lynn Heightchew, která si prohlížela své staré fotografie. Na jedné z nich se snažila rozpoznat tváře lidí, když v tom zpozorněla. To, co viděla, nebyla tvář člověka, nýbrž zvířete, pandy. Vzpomněla si, jako by to bylo včera, jak si i ona sama brávala na tyto schůze své plyšové zvíře, pejska. Ačkoli malou dívenku sama od sebe nepoznala, její kamarádka, která se těchto akcí taktéž účastnila, ano. Dle jejích slov, se takový to obličej nezapomíná.

Zapeklité řešení

Fotografii zveřejnila Tracy na svých sociálních sítích a přidala k tomu komentář: „Zkuste najít skrytou pandu na obrázku.“ Lidé začali hledat jako divý, ale žádný toho nebyl schopen. Už dokonce i v komentářích se začali lidé čertit, protože pandu nemohli nikde najít. A spousta uživatelů si začalo myslet, že si z nich Tracy lacině vystřelila, dokud se nenašel jeden uživatel, který jim řešení hádanky vyzradil. Panda se ukrývala na pravé straně obrázku uprostřed. Tak co, našli jste ji i vy? Nebo jste si museli nechat poradit?

panda ukrytá mezi lidmi řešení hádanky i
Diskuze Vstoupit do diskuze
122 lidí právě čte
Zobrazit další články