Matka varuje před nebezpečím, které se může zdát triviální. Pro miminka by se mohlo stát skutečným problémem

Ani jeden z nich netušil, co se děje pod přikrývkou. Nakonec skončili na pohotovosti, kde s jejich synem pracoval tým pěti lékařů.

                   

Matka ze Spojených států amerických Heather Frickeová varuje všechny rodiče před nebezpečím, které se zdá triviální, ale může se změnit v tragédii. Čerpá z vlastní zkušenosti. Cítila potřebu sdílet s ostatními svůj odstrašující příběh, protože chce pomoct ostatním rodičům a zabránit tak dalším nebezpečným incidentům.

Všechno se zdálo být v pořádku

„Mému synovi Jacobovi je deset týdnů a nikdy nepláče pro své základní potřeby. Dnes jsem ho po výměně plenky odložila na dvě hodiny k spánku. Když se probral, nakrmila jsem ho a přebalila, protože jsme měli v plánu jít na večírek.“ Pro Heather to byl den jako každý jiný. Těšila se na akci společně se svým synem. Všechno se zdálo být v pořádku.

„Když jsem syna předala jeho otci Tommymu, aby mu navlékl ponožky, tak si uvědomil, že má dva prsty na nohou úplně modré a svázané mými vlasy. Odstranila jsem, co jsem mohla, a vzal jsem ho na pohotovost. Tam jsme strávili hodinu a tým pěti lékařů se pokusil odstranit zbytek mých vlasů z obou jeho prstů na nohou.“

Byly velmi nateklé

Doktoři říkali, že kdyby se Heather nepodařilo vlasy aspoň zhruba odstranit, museli by chlapci amputovat oba postižené prsty. Její syn je aktuálně v pořádku, prsty jej trochu bolí, ale nevypadají tak špatně jako předtím. Matka nadále varuje všechny ostatní, aby si na vlasy a prsty dětí dávali velký pozor. Netuší, co se může přihodit.

i

A pokud mají rodiče malého chlapce, mají prý dávat pozor i na jeho penis. Miminka mají velmi malé prsty i pohlavní orgány. Vlasy dospělého člověka mohou být velmi nebezpečné. I tak jim nevěnujeme dostatečnou pozornost. Prsty ženina chlapce vypadaly byly nateklé a vypadaly velmi zvláštně. Ještě, že Američanka sdílela svou zkušenost.

Diskuze Vstoupit do diskuze
121 lidí právě čte
Zobrazit další články