Najdete kočku na této fotografii? Tuto hádanku vyřešilo pouze 5 % lidí. Vyzkoušejte, jak bystrý máte zrak

Pokud patříte mezi milovníky optických hádanek, určitě vás dnes potěšíme. Připravili jsme si pro vás kousek, který dělá problém většině – vyřešilo ho totiž jen 5 % lidí.

Kočka v kavárně i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Čas od času se na internetu objeví zajímavé hádanky, které okamžitě upoutají pozornost uživatelů internetu. Mnohé z nich patří mezi ty opravdu obtížné. Nejinak tomu bude i tentokrát. Do popředí internetových trendů se v posledních dnech dostala jedna optická hádanka, u které má člověk jen jeden jediný úkol – najít na obrázku skrytou kočku. Co se zdá být naprosto jednoduché je ve skutečnosti obtížné natolik, že kočku najde jen 5 % ze všech respondentů. Zařadíte se mezi ně, nebo vám bude dělat problém ji najít?

Podaří se vám najít kočku na obrázku?

Jistá uživatelka Twitteru se rozhodla na svém profilu zveřejnit fotografii, na které je vidět byt a v něm její kočka. No, kočka na fotografii skutečně je, ale je tak šikovně schovaná, že ji většina lidí nenajde. Celých 95 procent lidí nedokázalo kočku na obrázku identifikovat. Dokážete to i vy? Rozhodně byste to měli vyzkoušet. Hádanky skvěle procvičují mozek, takže byste nepochybně měli alespoň jednu denně vyřešit. Hádanky dostupné online mají různé úrovně obtížnosti a ta dnešní patří mezi ty těžší. Za zkoušku ale rozhodně nic nedáte.

Je šikovně schovaná

Jak už to tak bývá, o těchto optických hádanek je skutečně těžké najít to, co člověk najít má. Jinak to není ani v tomto případě. Když se podíváte na přiloženou fotografii, na první pohled na ní kočku rozhodně neuvidíte. Při bližším zkoumání se ale úspěšnost určitě dostaví, chce to jen trochu času a trpělivosti.

Vidíte na obrázku kočku?

Pokud se vám to podařilo, skvělé! Pokud ne, nezoufejte, prozradíme vám, kde se nachází. Kočka je za oknem a dívá se na svého majitele, je malá a bílá. Její majitelka jí dala krásné jméno Mochi! „Líbí se mi, že někteří lidé ‚hádali‘, že se kočka nachází na fotografii v rámečku, který lze vidět na televizním stolku, ale skutečná kočka se nachází v okně,“ sdělila majitelka fotografie a kočky v rozhovoru pro Newsweek. Podařilo se vám kočku najít? Pochlubit se nám můžete v komentářích.

Diskuze Vstoupit do diskuze
144 lidí právě čte
Autor článku

Jáchym

Zobrazit další články