Slavní, o kterých jste netušili, že mají dvojče. Leckdy jsou od sebe k nerozeznání

Hrají ve filmech, moderují v televizi, jsou úspěšní v modelingu nebo naopak v pop music, ale málokdo tuší, že mají dvojče, které je od nich k nerozeznání. Kdo má sourozence, který je mu věrnou kopií a komu naopak dvojče vůbec podobné není? Podívejte se na celebrity, které ve společnosti sourozence způsobí vždy poprask.

Scarlett a Hunter Johanssonovi

Další herečka, která má sourozence, dvojče, je krásná a úspěšná Scarlett Johansson. Ona žije ve stínu paparazzi, o Hunter se toho naopak tolik neví, protože žije klidný život a střeží si soukromí.

Giselle Batista a Michelle

Sestry Batistovy jsou obě úspěšné herečky. Zatímco Giselle hraje hlavní postavu v oblíbené brazilské telenovele a randí s jedním z bratrů z dua Os Gêmeos, její sestra Michelle si zahrála v seriálu, který je známý pod českým názvem Dámský podnik. Jeho 51 epizod se vysílalo na HBO.

Aaron a Shawn Ashmore

Bratři Ashmorovi z Kanady jsou také oba z hereckého prostředí, zatímco Shawn je známý z filmu X-Men, kde ztvárnil Bobbyho Drakea Icemana, dvojče Aaron se věnuje spíše televizní tvorbě. Úspěšně ztvárnil roli Jimmyho Olsena ve Smallville.

Ashton a Michael Kutcher

Ashton Kutcher neváhal pozvat svého bratra, dvojče Michaela, aby jej doprovázel na různých společenských akcích. Mají velmi blízký vztah, Ashton rád o svém bratrovi vypráví. Jeho bratr Michael ale prodělal v mládí dětskou mozkovou obrnu, což na něj Ashton prozradil v pozdějších letech, a ve 13 letech musel podstoupit transplantaci srdce pro životu ohrožující virovou nákazu. Michael se ale snaží žít mimo světla reflektorů a bydlí v Iowě ve Spojených státech.

Gisele Bündchen a Patricia

Jedna z nejlépe placených modelek na světě má také dvojče, sestru Patricii, která na rozdíl od Gisele nepracuje jako modelka, ale je sestře věrnou asistentkou.

Úvodní obrázek: Everett Collection / Shutterstock, Zdroj: Vix.com

Další příspěvky

Předchozí příspěvek Následující příspěvek