Malá holčička ožila na vlastním pohřbu, ale vzápětí ihned znovu zemřela. Zpráva se momentálně šíří světem

Asi není na světě nic horšího než smrt vlastního dítěte. Na pohřbu se ale ukázalo, že existuje i něco mnohem strašnějšího, dvojitá smrt dítěte.

                   

Na internetu se nedávno objevil velmi šokující příběh, kdy malé děvčátko zemřelo. Když jí rodina vystrojila krásný a dojemný pohřeb a dívka ležela v rakvi, stalo se něco nečekaného. Holčička začala hýbat očima a rakev se zevnitř začala zapařovat. To už bylo všem jasné, okamžitě otevřeli víko, děvče vytáhli a zavolali sanitku. Ale bohužel už bylo příliš pozdě.

Tragický osud malého děvčátka

Mexičanka Camila Roxana Martinez Mendoza, které byly tři roky, se potýkala s těžkou infekcí trávicího traktu. Často zvracela a bolel ji žaludek. Rodiče dívku odvezli pro jistotu do nemocnice, kde ji hospitalizovali, protože se její zdravotní stav neustále zhoršoval. Rodičům po nespočetných vyšetřeních doktoři řekli, že je jejich dcera pouze dehydratovaná a unavená. Poslali ji tedy domů s paracetamolem, který se jí měl pravidelně podávat.

holcicka-lezi-v-nemocnici-s-medvidkem iZdroj fotografie: Unsplash

Po pár dnech to rodiče doma zabalili a vzali dceru do nemocnice. Stav se jí zhoršil a ani paracetamol nechtěl udělat to své kouzlo. Když Camila zemřela, byly jí tři roky. Měla krásný pohřeb a ležela ve skleněné rakvi, úplně jako by spala. Ale nejhorší na tom bylo to, že se vnitřek rakve začal zapařovat, což svědčilo tomu, že dívka dýchá. Navíc pohybovala očima. V tu chvíli okamžitě začali odklápět víko rakve a oživovat ji. Zavolali i záchranku, která byla ve výsledku k ničemu.

Druhá smrt

Camila zemřela podruhé. Strašný den pro její rodinu, to zklamání a utrpění, co nikdo jiný nezažil. Teď se o případ stará prokuratura, chtějí znát všechny detaily. Rodina ale požaduje plné vysvětlení nemocnice, ale nechtějí finanční náhradu. A taky nechtějí, aby se jiným stalo to, co jim.

Diskuze Vstoupit do diskuze
119 lidí právě čte
Zobrazit další články