Sníte o svém šéfovi? To nemusí hned znamenat, že po něm toužíte

                   

Zdálo se vám včera v noci o svém šéfovi? Možná je to pro vás trochu matoucí, ale pravdou je, že i když se někdo takový ve vašem snu objeví, nemusí to vždy mít něco společného s vašimi tužbami. Vysvětlíme vám, co může takový sen znamenat.

Žádné spojení se šéfem

Pokud se do vašeho snu vmísil pracovní život a pobíhal v něm váš šéf, nemusí k tomu být žádný zvláštní důvod. Může to značit vaši vlastní schopnost činit obtížná rozhodnutí, v podstatě toužíte po převzetí vedení nebo mít nad něčím sami kontrolu. Váš šéf je pak pouhým symbolem tohoto přání a vašich ambicí. V podstatě každá osoba ve snu představuje nějaký váš aspekt. Například se vám může zdát o vaší matce, starém příteli, celebritě nebo bývalém partnerovi. Nahlížíte na svého šéfa jako na přirozeného vůdce? To pak znamená, že byste chtěli převzít jeho roli, aniž byste o tom vědomě uvažovali.

S šéfem v posteli

Prožíváte ve snu se svým šéfem postelové dobrodružství? Nemusí to nutně znamenat, že po něm toužíte. I takový sen často znamená, že chcete převzít silné stránky svého šéfa.

Jak přestat snít o svém šéfovi?

Chápeme, že práce máte už tak dost, tudíž, aby se vám vkrádala ještě do snu, může být celkem nepříjemné. Abyste takové snění zastavili, je potřeba zjistit a připustit si důvod, proč se to děje. Zamyslete se, jestli mezi vámi nevisí nevyřešená situace nebo zdali sen o šéfovi nesymbolizuje určité vlastnosti, jaké byste sami chtěli mít.

Úvodní obrázek: Freepik, Zdroj: Bustle.com

Diskuze Vstoupit do diskuze
94 lidí právě čte
Autor článku

Martina Motlová

Zobrazit další články